GTX 1050 Ti'li sistemin ederi nedir?

Korkunç derken alt fiyat mi üst fiyatmi hocam?
Yani 10-12 bin civarına tam olarak benzer sistemler koyanları görüyorum. GTX 1050 Ti İ5 4. nesil işlemci vs. Bence bahsettiğiniz bilgisayarı 5 bine ilana koyun. Bilgisayardan anlamayan birisi mutlaka çıkacaktır. Olmazsa 4 bine kadar düşürürsünüz.

Yani 10-12 bin civarına tam olarak benzer sistemler koyanları görüyorum. GTX 1050 Ti İ5 4. nesil işlemci vs. Bence bahsettiğiniz bilgisayarı 5 bine ilana koyun. Bilgisayardan anlamayan birisi mutlaka çıkacaktır. Olmazsa 4 bine kadar düşürürsünüz.
Harbiden korkunç fiyatlar hocam o fiyatın 2 bin lira üstüne koyup indirimde iken bi siteden 3060 li sistem alan kişiler var tanıdık arkadaşlardan 1050 li sisteme de o kadar fiyata ilana koyan kişiler nasıl satım yapıyor anlamiyorum

Harbiden korkunç fiyatlar hocam o fiyatın 2 bin lira üstüne koyup indirimde iken bi siteden 3060 li sistem alan kişiler var tanıdık arkadaşlardan 1050 li sisteme de o kadar fiyata ilana koyan kişiler nasıl satım yapıyor anlamiyorum.
Aylarca hatta yıllarca öyle vitrinde bekliyor hocam o ilanlar. Ne diyelim Allah sabır versin. :D

Geri
Yukarı