GTX 1050Ti ve APU sisteme hangi sürücü kurulmalı?

mami_cr

Hectopat
Ben daha dün APU sistemime GTX 1050 Ti ASUS Cerberus Advanced Edition çift fanlı bir ekran kartı aldım ve kasaya taktım. Bilgisayarımda AMD driverı kurulu fakat ekran kartım NVIDIA. AMD sürücülerini silip NVIDIA sürücüsü mü kullanmalıyım? Kullanırsam da AMD sürücülerini nasıl silebilirim?

Evet bunu alacaksın bunun adı HDMI to VGA. VGA to HDMI bambaska bir şey ve senin işine yaramaz.
Hocam zaten bunu sipariş etmişim kafam karışmış benim hatam.
AMD'nin sürücüsünü silmenize gerek yok diye biliyorum. NVIDIA'nın sürücüsünü kurmalısınız.
Şu an ekran rengi ayarı Amd’de aktif. Ama ben Nvidia’nın renk ayarlarını kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim?

Son düzenleme:
Hocam zaten bunu sipariş etmişim kafam karışmış benim hatam.

Şu an ekran rengi ayarı Amd’de aktif. Ama ben Nvidia’nın renk ayarlarını kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim?
Şu an APU'dan mı görüntü alıyorsunuz? Yani görüntü kablosu anakarta mı takılı ekran kartına mı? Anakarta takılı ise AMD'nin renk ayarını kullanır, ekran kartından görüntü alırsanız 1050 Ti'ın renk ayarlarını kullanacaktır.

Şu an APU'dan mı görüntü alıyorsunuz? Yani görüntü kablosu anakarta mı takılı ekran kartına mı? Anakarta takılı ise AMD'nin renk ayarını kullanır, ekran kartından görüntü alırsanız 1050 Ti'ın renk ayarlarını kullanacaktır.
Şu an ekranda görüntü yok ve HDMI to Vga Dönüştürücü aldım. Bugün gelicek ekran kartına bağlayacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı