GTX 1060 1680x1050 Monitor ile Oyunlarda Grafik Sorunu

alpero

Hectopat
Daha fazla  
I5 6402p
Asus B150M
8 GB DDR4 RAM
GTX 1060 6GB

1680x1050 monitorumu yukaridaki sistemimle kullaninca grafikler cok kotu gozukup, kirilmalar yasaniyor. Bunu cozmenin bir yolu var mi?

Çözünürlük problem olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca kırılmalardan kastın yırtılmaların oluşması mı ? Ayrıca hangi ayarlarda oynuyorsun ? Hangi oyunlarda bu sorun yaşanıyor ? Oyun içinden değerleri atabilir misiniz ?

Ornek olarak Witcher 3 oynarken, ekranda bazen karincalanmalar oluyor. Bunun disinda FIFA oynarken kale aglarinda goruntu kirilmalari oluyor. Bu oyunlari 60 fps sabit oynuyorum bu arada.

Ornek olarak Witcher 3 oynarken, ekranda bazen karincalanmalar oluyor. Bunun disinda FIFA oynarken kale aglarinda goruntu kirilmalari oluyor. Bu oyunlari 60 fps sabit oynuyorum bu arada.
Dönüştürücü kullanıyorsan, dönüştürücü sebep olabilir. Bir de kartta sorun olabilir. Şayet çizgilenme ve karıncalanma oluyorsa.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı