GTX 1060 3 GB ile ultra ayarlarda oyun oynanır mı?

teknotpc

Hectopat
Daha fazla  
GTX 1060 3 GB ile Ultra ayarlarda oyun oynayamaz mıyım?

Oynanır fakat 3 GB VRAM bazı oyunlarda sorun çıkarabilir. 1080p üstüne çıkmayın.

En son çıkan Tomb Raider en yüksek ayarlarda (1080p'de) 5.5 Gb VRAM tüketiyordu. Mümkünse 6 Gb'ını alın bence.

GTX 1060 3 GB ne kadar götürür? 6 GB ne kadar götürür? Oyunları ULTRA oynamak dışında iki kartın ömürleri aynı mıdır?

Yani atıyorum ileride bir oyun çıktı, GTX 1060 3 GB bu oyunu açmazken GTX 1060 6 GB bu oyunu açabilir mi?

@Silinen üye
Oyunları ikisi de açar ancak 6 GB ile ultra ayarlarda oynarken, 3 GB ile Medium-High ayarlarda oynarsınız. Ultra ayar olsun istiyorsanız 6 GB 1060 alın.

Oyunları ikisi de açar ancak 6 GB ile ultra ayarlarda oynarken, 3 GB ile Medium-High ayarlarda oynarsınız. Ultra ayar olsun istiyorsanız 6 GB 1060 alın.
Ultra takıntım yok. Ama eğer kartlardan 3 GB'lık olan atıyorum 4 yıl sonra oyunları açmamaya başladı. 6 GB'lık hala açıyor gibi bir durum olabilir mi yoksa ikisinin de ömrü (Oyun açma konusunda) aynı mıdır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…