GTX 1060 6 GB vs RX580 8 GB

Bütçe
1800

baran nalbant

Hectopat
Daha fazla  
2. el olarak ekran kartı almayı planlıyorum yaklaşık 2K bütçem var 2023 yılda hangisini almak daha mantıklı? Hemen hemen aynı performanstalar izlediğim videolardan gördüğüm kadarıyla.

Sistemim: Ryzen 5 3400G 2xcorsair RGB RAM 350W PSU B450M-K ASUS anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
üzerine 1 k daha koy sıfır RX 580 8 gb modelleri satılıyor piyasada, firmalar sıfır çip çakıyor sıfır boardların üzerine satıyorlar markalar farklı tabi ama ben uzun vadede çok ısınmadığı sürece bir sıkıntı yaşatacağınıda sanmıyorum, şuan alacağın RX 580 modelleri mining çıkması olabilir ha mining kart kötü müdür tabikide hayır ama kullanan adam mining bilmiyorsa kartın annesine lanet okutmuştur tabi bütçe meselesi ,sonuçta fatura kesilecek üzerine garantide alacaksınız ama yinede araştırıp alın derim böyle nette çok ürün var 🙂

Asıl istediğim 6500xt ancak bütçem yetersiz kalıyor şuanlık rx580 veya gtx 1060 düşünüyorum sonrasında yükseltmeyi planlıyorum

Asıl istediğim 6500xt ancak bütçem yetersiz kalıyor şuanlık rx580 veya gtx 1060 düşünüyorum sonrasında yükseltmeyi planlıyorum
RX 6500 XT için PCI E. 4.0 bir anakart gerekiyor tam performans için yani B550 çip set yada ona muadil bir intel anakartı inşallah bunuda göz önünde bulundurursunuz :)

RX 580 biraz daha güçlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı