GTX 1060 düşük performans

MSI Afterburner ile oyun içi sıcaklık ve kullanım değerlerini atabilir misiniz buraya?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim Aşşağıda MSİ afterterburner ile oyun için işlemci ve ekran kartı istatislikleri var. Darboğaz'dan ötürümü böyle bi sorunla karsılasıyorum

. 11.jpg22.jpg33.jpg44.jpg55.jpg

BF1 ve GTA 5'te darboğaz çok net. R6'da bir sorun göremedim. CS:GO'da da oyun sistemi zorlamadığı için bu kullanımlar normal. Oyunları hangi ayarlarda oynuyorsunuz?

Oyunların hepsi ultra ayarlarda oynuyorum. Birşey daha var normalde BF1,R6 oynarken PC'den fan sesleri geliyor işlemciyi sogutmak için ama GTA vs CS:GO girdiğimde hiç fan sesi almıyorum bu normalmi ?

Oyunların hepsi ultra ayarlarda oynuyorum. Birşey daha var normalde BF1,R6 oynarken PC'den fan sesleri geliyor işlemciyi sogutmak için ama GTA vs CS:GO girdiğimde hiç fan sesi almıyorum bu normalmi ?
Ekran kartınızda akıllı soğutma sistemi varsa belli bir yükten sonra çalışır fanlar. CS:GO'da normal de GTA da değil. Sisteminiz nedir?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı