GTX 1060 FPS yüksek olmasına rağmen kasma sorunu

ismail42060

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. GTA 5 oynarken çatışmalarda FPS yüksek ama kasma var 150 FPS falan oluyor. Normal ayarlarda işlemci i5 6600k ekran kartı MSI GTX 1060 6G ekranım 720p dandik Exper VGA ama ben VGA'yı HDMI dönüştüren aparat kullanıyorum. Ondan olabilir mi ? Bide oyunda araba sürerken bazı yerler özellikle yeşil yerler (çimenlikler) çizgi gibi oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. GTA 5 oynarken çatışmalarda FPS yüksek ama kasma var 150 FPS falan oluyor. Normal ayarlarda işlemci i5 6600k ekran kartı MSI GTX 1060 6G ekranım 720p dandik Exper VGA ama ben VGA'yı HDMI dönüştüren aparat kullanıyorum. Ondan olabilir mi ? Bide oyunda araba sürerken bazı yerler özellikle yeşil yerler (çimenlikler) çizgi gibi oluyor.
Monitörün kalitesi de önemli bir faktör bu durumlarda. 144Hz düşük tepki süreli bir monitöre geçmenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı