GTX 1060 i7-7700 PUBG'de darboğaz sorunu

slmnblvck

Hectopat
Makaleler
1
Bu ikili bileşende bi tür anlam veremediğim uyumsuzluk var. Sorun şu ki, mesela PUBG'de Bootcamp veya Paradise atladığım zaman çok kötü FPS düşüşü yaşıyorum ve zayıf kartlardakı gibi bi süre beklemek zorunda kalıyorum yoksa oyunun akıcılığı fazla bozuluyor ve ani Aim'ler alamıyorum. Bazen izlediğimde CPU, GPU'dan az çok farkla fazla çalışıyor. Ayar olarak en iyi oynanış için AA ve Texture High ayarlıyorum. Oyun SSD'ye kurulu. Akşam Windows 1809 kurulumu yapacağım. Ne gibi önerileriniz olur başka? Bazı oyunlar HDD'ye kurulu olacak onu temizlesem bi fark olur mu yoksa bu bende psikolojik bir durum oldu artık [emoji1332]‍♂️

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlarını bu şekilde yapmasan daha iyi sanki.
kenar yumuşatma doku ve rötuşu orta / yüksek diğerlerini çok düşük yapsan daha iyi olacaktır. Diğerleri ne görsel ne de performans sağlamayacaktır.

Nvidia denetim masasından performans ayarlamalısın. google yazdığında bir kaç rehber çıkar.
Bu arada ben + 8 RAM 3000 mhz taktıktan sonra çok takılma vs yaşamamaya başladım senin zaten 16 benim sorunum farklı olabilir tabi.

İyi adam görme için bu ayarları kullanıyorum aslında.. Varsa kesin sonuç aldığın yöntemler söylersin.

İyi adam görme için bu ayarları kullanıyorum aslında.. Varsa kesin sonuç aldığın yöntemler söylersin.
Valla adam görmeyle alakası yok:)
Görüntü keskin olmayınca adam görmek daha zor ve sen flu bir oyun oynuyorsun. Ekran kartını gereksiz zorluyorsun. Çoğu oyuncu, yayıncı, e sporcu dediğim şekilde oynuyor.
Ben yayında açıyorum dediğim ayarlarda herhangi bir sorun yaşamadım kasmadan takılmadan oynuyorum.
Şu sıralar kenar yumuşatma doku ve rötuşu ORTA olarak kullanıyorum bazen yükseğe alıyorum denemeni tavsiye ederim sonuçta elimize GTX1060 var 1080 değil:).

Valla adam görmeyle alakası yok:)
Görüntü keskin olmayınca adam görmek daha zor ve sen flu bir oyun oynuyorsun. Ekran kartını gereksiz zorluyorsun. Çoğu oyuncu, yayıncı, e sporcu dediğim şekilde oynuyor.
Ben yayında açıyorum dediğim ayarlarda herhangi bir sorun yaşamadım kasmadan takılmadan oynuyorum.
Şu sıralar kenar yumuşatma doku ve rötuşu ORTA olarak kullanıyorum bazen yükseğe alıyorum denemeni tavsiye ederim sonuçta elimize GTX1060 var 1080 değil:).

Seninle Discord da konuşabilirmiyiz ? Bir-iki el atalım sorunlarımı kolay şekilde anlatayım sana. Ama benim bu ayarlar ekran kartından daha fazla işlemciyi yoruyor gibime geldi [emoji848]

Bilindiği üzere pubg hem ekran kartına hem işlemciye çok yüklenen bir oyun. Bu yüzden sistemin çektiği güç de artıyor. Fanlar tam performans dönmeye başlıyor falan. Optimizasyon sorunu olabilir tabi ama dediğin kadar fps düşüşü olmaz diye tahmin ediyorum. Güç kaynağın neydi dostum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı