GTX 1060 İçin 1100TL 144 Hz Monitör Önerisi

mtndrgt

Hectopat
Daha fazla  
Şu an kullandığım monitörden hiç memnun değilim ve 144 Hz bir monitöre geçmek istiyorum. Genel olarak oyun oynayacağım fakat görüntü açısının dar olmasını istemiyorum. Bütçede az da olsa artış olabilir. Gigabyte GTX 1060 6GB ekran kartına sahibim. Önerileriniz bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
AOC G2460PF kullanıyorum 2 ay olacak gayet güzel ürün. tabii kasa tasarımı biraz kalın çerçeveye sahip sonuçta gamer monitör okadar olacak tavsiye ederim :)

Şu an kullandığım monitörden hiç memnun değilim ve 144 Hz bir monitöre geçmek istiyorum. Genel olarak oyun oynayacağım fakat görüntü açısının dar olmasını istemiyorum. Bütçede az da olsa artış olabilir. Gigabyte GTX 1060 6GB ekran kartına sahibim. Önerileriniz bekliyorum.
Moralinizi bozmak istemem ama GTX 1060 gibi, şu anki oyunları Full grafiklerde 60 gibi FPS'lerde kaldıran bir ekran kartına 144 Hz israf olur. 75 Hz işinizi görecektir. zaten gelecekte bu kart da giriş seviyesi olarak kullanılacak, nasıl GTX 660 1030 dan 0.1 puan daha üstünse...

Kararsız kaldım. Bütçemi 1200TL ye çıkarabilirim. Başka önerileriniz var mı? Eğer yoksa AOC olanı almayı düşünüyorum.
Benq XL2411 nasıldır?
Hp omen z7y57aa var 1200TL bandında. Görüşleriniz nelerdir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karşıma çıkan birbirine fiyat olarak yakın olan modelleri listeledim.
AOC G2460
ASus VG248qe
HP omen Z7Y57A
ViewSonic XG2401
Gamepower GPR24C144
Benq XL2411
Bunların arasında en iyisi hangisi ? Başka önerilere de açığım.
@Jira @astigmat13 @Nazım Paşa
Monitörüm olmadığı için araştırmayı telefondan yapıyorum link atamıyorum kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Kararsız kaldım. Bütçemi 1200TL ye çıkarabilirim. Başka önerileriniz var mı? Eğer yoksa AOC olanı almayı düşünüyorum.
Benq XL2411 nasıldır?
Hp omen z7y57aa var 1200TL bandında. Görüşleriniz nelerdir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karşıma çıkan birbirine fiyat olarak yakın olan modelleri listeledim.
AOC G2460
ASus VG248qe
HP omen Z7Y57A
ViewSonic XG2401
Gamepower GPR24C144
Benq XL2411
Bunların arasında en iyisi hangisi ? Başka önerilere de açığım.
@Jira @astigmat13 @Nazım Paşa
Monitörüm olmadığı için araştırmayı telefondan yapıyorum link atamıyorum kusura bakmayın.
Ben olsam Gamepower alırdım çünkü curved.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı