GTX 1060 ile ASUS 24" VG245H monitör kullanmak

EntropicDeath

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar eski konumda belirttiğim sistemi topladım. Monitör olarak ASUS 24" VG245H Full HD 1ms 75Hz Freesync çok hoşuma gitti. Fiyatı ise Vatan'da 990'larda ama baska firmadan 800 küsür TL'ye alacağım. GTX 1060 ile bu monitör sağlıklı olur mu ? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece FreeSync özelliğini kullanamazsınız. Onun haricinde bir sıkıntı yaşamazsınız. RX 580 almanızı öneririm bu monitörü alacaksanız.

Sadece FreeSync özelliğini kullanamazsınız. Onun haricinde bir sıkıntı yaşamazsınız. RX 580 almanızı öneririm bu monitörü alacaksanız.
Rx580 aradım hiçbir yerde bulamadım bulsaydım alıcaktım fıyatıda uygun zaten onun yerine gtx 1060gaming x modelini aldım ve yanında üst yorumda belirttiğim monitörle AOC G2460VQ6 arasında kaldım ve Asusda display çıkışı olmadığı için Aoc markasını aldım 75hz 1ms sadece freesync özelliğini kullanamayacağım.Sırf freesync içinde 580 bulamadığım için 480 almak mantıksız olur bence pek fark olmaz freesync da sizin fikirleriniz nelerdir .

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı