GTX 1060 MSI H110M PRO-VD ile uyumlu mu?

Hocam ekran kartı olarak sadece Nvidia kullanma taraftarıyım.GTX 1050-TI dan önceki ekran kartım AMD'ydi ve gerçekten AMD'nin sürücü güncellemesi vs gibi durumlardan memnun değilim.Tercih edeceğim ekran kartı Nvidia olmak zorunda.

Nvidia ekran kartı önerilerinize açığım.Ürünü iptal edebilirim.
Neyse hocam ben yinede size bu bütçe için AMD öneririm, sürücülerde çok yol katettiler.

Daha ucuza, daha performanslı bir kart alma şansınız var. Bende şu an GTX1050Tİ var, ama AMD daha ucuz ve performanslı direkt gider onu alırdım. Nvidia önerisi bir kart istiyorsanız, RTX 2060'dan aşağı bir şey almayın. GTX 1060'ın fiyatı gereksiz pahalı.
RTX 2060 için yeterli bütçem yok maalesef.
Neyse hocam ben yinede size bu bütçe için AMD öneririm, sürücülerde çok yol katettiler.
Güzel öneriniz için teşekkür ederim.

Eğer 500 TL daha bulabilirseniz, ben bunu öneririm. Gerekirse bir ay daha beklerdim, almak için.

Siparişi iptal ederek ilerleyen zamanda RTX'e geçeceğim.Çok teşekkür ederim önerileriniz için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı