GTX 1060 Oyunlarda Takılma Problemi

Mithril5

Kilopat
Asus Dual 1060 6 GB ekran kartı kullanıyorum ama oyunlarda takılmalar oluyor. Her şey güncel hatta baştan format bile attım driver'ları kurup. FIFA 19, Resident Evil 2 Renake gibi çok yüksek sistem isteyen oyunlar olmamasına rağmen. Sorun neden olabilir?

Oyun içi değerlerinizi paylaşır mısınız? Monitörünüz kaç Hz ve hangi porttan bağlanıyorsunuz?
Monitör 60 Hz. DVI portu kullanıyorum. Değerleri paylaşırım ama şu anda mobilden giriş yaptım.
Takılmadan kastınız nedir?
Çözünürlüğünüz nedir?
Isı değerleriniz nedir?
Sisteminiz nedir?
Sistim bilgilerim imzamda. ''Çözünürlüğünüz nedir ?'' derken anlayamadım. Isı değerlerini bilgisayardan paylaşacağım mobilden giriyorum şu an.

Monitör 60 Hz. DVI portu kullanıyorum. Değerleri paylaşırım ama şu anda mobilden giriş yaptım.

Sistim bilgilerim imzamda. ''Çözünürlüğünüz nedir ?'' derken anlayamadım. Isı değerlerini bilgisayardan paylaşacağım mobilden giriyorum şu an.
Yüksek FPS’te 60 Hz gibi bir monitörle takılma, yırtılma gibi sorunlar yaşamanız normaldir. Oyun içi değerlerinizi de gördükten sonra bir yorum yapabilirim. Ana sizin sorununuza sahip olup yeni monitör alan arkadaşların sorunu genelde düzeldi.

IMG_7807.JPG
IMG_7812.JPG

Metro Exodus
10-15 dk. oynayarak değerleri paylaşıyorum. V-sync kapalı.
Print Screen alamadım nedense oyundan. Telefon kamerası ile çektim o yüzden kusura bakmayın.
372695
372696

Metro Exodus
10-15 dk. oynayarak değerleri paylaşıyorum. V-sync kapalı.
Print Screen alamadım nedense oyundan. Telefon kamerası ile çektim o yüzden kusura bakmayın.
Yok mu yardımcı olabilecek ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı