Çözüldü GTX 1060 sistemde PUBG bir anda donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

muhammed665566

Decapat
Merhabalar ilk önce sistemim.
Masaüstü:
Gigabyte GTX 1060 6 GB.
Intel i7 4790.
16 GB RAM.
120 GB SSD.
Windows 10 Pro.
PUBG'yi beta sürümünden beri oynarım. Ancak 1 yıldır oynamıyordum. Eskiden 120 FPS ve ekran kartı dereceğim 70'in üstünde oynardım. Ama 1 yıl sonra kurdum tekrardan.
Ve garip bir şekilde en düşük grafiklerde 50 FPS ve ekran kartı dereceğim 50 işlemcim ise 45 ve her 3 elden 2'sinde bilgisayar donup kalıyor. Hatta mecbur reboot yapıyorum. Eskiden 2 saat aralıksız PUBG oynayınca 77 dereceyi geçince bilgisayarı dinlendirirdim ama şimdi garip şekilde derece ve FPS çok düşük. Yardımcı olursanız sevinirim ☺️

Merhabalar ilk önce sistemim.
Masaüstü:
Gigabyte GTX 1060 6 GB.
Intel i7 4790.
16 GB RAM.
120 GB SSD.
Windows 10 Pro.
PUBG'yi beta sürümünden beri oynarım. Ancak 1 yıldır oynamıyordum. Eskiden 120 FPS ve ekran kartı dereceğim 70'in üstünde oynardım. Ama 1 yıl sonra kurdum tekrardan.
Ve garip bir şekilde en düşük grafiklerde 50 FPS ve ekran kartı dereceğim 50 işlemcim ise 45 ve her 3 elden 2'sinde bilgisayar donup kalıyor. Hatta mecbur reboot yapıyorum. Eskiden 2 saat aralıksız PUBG oynayınca 77 dereceyi geçince bilgisayarı dinlendirirdim ama şimdi garip şekilde derece ve FPS çok düşük. Yardımcı olursanız sevinirim ☺️

Sisteminizdeki sürücüyü DDU ile temizleyin ve linkteki sürücü ile deneyin.
Ve bu sürücünün kurulduğundan emin olun.

Ayrıca Denetim Masası'ndan otomatik sürücü güncellemesini kapatın.

Geri
Yukarı