GTX 1060 sistemde Valorant FPS düşmesi

Rixarz

Zeptopat
Daha fazla  
İşlemci i5-7500 ekran kartı MSI GTX 1060 6 GB çift fan RAM 8 GB bilgisayarda yeterli depolama alanı da mevcut ancak Valorant'ta FPS düşmesi sorunu yaşıyorum. FPS oyun başı normal değerlerdeyken çatışma anında ne kadar çok skill kullanılıyorsa o kadar fazla düşüyor. El başı 120-180 arasında gezen FPS çatışmada 30'lara kadar düşüyor. Ne önerirsiniz?

Büyük ihtimalle oyunla alakalı ayarları da kontrol edin siz V-Sync açıksa kapatın FPS limiti varsa kaldırın.

Büyük ihtimalle oyunla alakalı ayarları da kontrol edin siz V-Sync açıksa kapatın FPS limiti varsa kaldırın.

Her şeyi denedim olmuyor. FPS çatışma anında çok fazla düşüyor. Acaba işlemcim mi yetersiz kalıyor diye düşünüyorum.

Her şeyi denedim olmuyor. FPS çatışma anında çok fazla düşüyor. Acaba işlemcim mi yetersiz kalıyor diye düşünüyorum.

İşlemciden olduğunu zannetmiyorum Q9550 ile oynuyordum arada çok az takılıyordu.

Ramı çift kanal yapın, yanına 8GB daha takın sorun büyük ölçüde çözülür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…