GTX 1060 sisteme oyun önerisi

MustafaÇeliker

Hectopat
Daha fazla  
Selam millet, öncelikle yaz aylarının başlamasıyla oyun oynamaya devam ediyorum. Direkt konuya girecek olursak, çoğunlukla arkadaşlarımla oynarım ama tek kaldığım zaman beni sürükleyecek oyunlar arıyorum. Türü aksiyon, macera, hayatta kalma veya açık dünya olabilir yalnız spor-yarış olmasın. Teşekkürler.

Genel özellikler:
GTX 1060
Intel I5 7400
8GB DDR4 RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası eski bir oyun olmasına rağmen gerek konusu gerek oynanışı olsun önerebileceğim oyun Game Of Thrones Telltale Games' dir, eski bir oyun deme oyna ve sonra beğenip beğenmediğini de yazarsın istersen.

Arkadaşlarınla oynamak için Overwatch, Pubg, Town of Salem. Tek oynamak için Rise of Tomb Raider, Subnautica, Thief, Lego oyun serisi ve Outlast

For Honor, PlayerUnknown's Battlegrounds, HITMAN, Mass Effect Andromeda, Tom Clancy's The Division, Sniper Elite 4, Conan Exiles, Star Wars Battlefront, ARMA 3, Assassin's Creed Syndicate, Shadow Of Mordor, Rise of the Tomb Raider, Dark Souls 3, Call of Duty Black Ops 3, Far Cry Primal, Rainbow Six Siege, Watch Dogs 2, Overwatch, Battlefield 1, The Witcher 3 Wild Hunt en çok hoşuma giden ve sevdiğim oyunlardır. Hepsini rahatlıkla en yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz. Umarım yararlı olmuştur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı