GTX 1060 tamiri ne kadara patlar?

Canzzers

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS DUAL RTX2060
RYZEN 5 3600X
SPECTRIX D41 3000MHz 8x2(16GB),
B450M Mortar
Kioxia Exceria G2 NVMe 1TB
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Merhaba, geçenlerde ekran kartım üst slotta çalışmıyor demiştim ve galiba sorunu buldum. Ortada olması gereken ama olmayan bir direnç var (ya da ben öyle tahmin ediyorum.).Bunun tamiri mümkün mü? Bana ne kadara patlar?

Dosya Ekleri

• IMG20201222232527.jpg
    IMG20201222232527.jpg
    159,9 KB · Görüntüleme: 87
İngilizceniz varsa bu sitedeki chat Now tuşuna basarak canlı konuşabilirsiniz, ya da contact us tuşundan ulaşabilirsiniz, Google çeviri de kullanabilirsiniz.https://www.zotac.com/us/support
Teşekkür ederim.
İngilizceniz varsa bu sitedeki chat Now tuşuna basarak canlı konuşabilirsiniz, ya da contact us tuşundan ulaşabilirsiniz, Google çeviri de kullanabilirsiniz.ZOTAC - Mini PCs and GeForce GTX Gaming Graphics Cards | ZOTAC

Teknik destekle görüştüm. Mail atmamı söyledi. Ben de maili gönderdim. Fotoğrafı ona da gösterdim. Orada kapasitör olması gerektiğini ama olmadığını söyledi :D.Sorun bundan kaynaklı olabilirmiş. Emin olmak için başka bir anakartta da denemem gerektiğini söyledi. Arkadaşlarımdan birisi buna müsaade ederse deneyeceğim ve emin olacağım. Teşekkür ederim tekrardan. İngilizcemin yettiğince sorularını yanıtladım. Tabi çeviri de cabası :D.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı