GTX 1070 Founders Edition Bilgisayar Toplama

jrparazit

Kilopat
Daha fazla  
Sınırlarımı zorladım ve topluyabileceğim en iyi oyuncu bilgisayarlarından birini topladım. Özellikleri:

Bilgisayar Özelliklerim:
Case:NZXT S340 Mid Tower Case
Motherboard:ASUS B150M Pro Gaming
SSD:Kingston Digital 240GB
Ram:Kingston HyperX FURY Black 16GB Kit (2x8GB)
GPU:ASUS GeForce GTX 1070 Founders Edition 8 GB 256 Bit
CPU:Intel Boxed Core I7-6700K 4.00 GHz
CPU Cooler :Cooler Master Hyper 212 EVO
HDD:Seagate 1TB Desktop HDD
Power Supply:EVGA SuperNOVA 750W

PSU'yu 600W bir model seçip ekran kartını Founder's Edition yerine kesinlikle firmaların çıkardığı modellerden (MSI Gaming X, Asus Strix, Evga Superclocked vb.) alın. Sonrasında SSD'yi 120GB'a düşürüp anakartı yükseltmeyi de düşünebilirsiniz.

Ankart "B" serisi, işlemciniz İ7 6700K. Ya Z serisi bir anakart alın ve O.C. imkanınız olsun, ya da İ7 6700 al sistem ucuza gelsin ve bir şey değişmesin.
Ayrıca @numbuhzero dediği gibi özel tasarım bir kart al, tipinden dolayı demiyorum hem daha iyi soğutma hem daha iyi kalite hemde daha iyi performans alırsınız.
Kasa da gereksiz bence o görüntüye o fiyat.

Asus almanızı tavsiye etmem servisini çoğu kişi beğenmiyor. Asus yerine Msi tercih etmenizi tavsiye ederim. Ramlerinizin hızını belirtmemişsiniz. Eğer B serisi anakart alıcaksanız, 2133 Mhz; Z Serisi alıcaksanız 2400 veya 2666 Mhz alabilirsiniz

Asus almanızı tavsiye etmem servisini çoğu kişi beğenmiyor. Asus yerine Msi tercih etmenizi tavsiye ederim. Ramlerinizin hızını belirtmemişsiniz. Eğer B serisi anakart alıcaksanız, 2133 Mhz; Z Serisi alıcaksanız 2400 veya 2666 Mhz alabilirsiniz

Alabiliyorsa Asus alsın, sadece teknik servis yüzünden bir firma tercih edilmez diye bir şey olmaz.
Aslında ne marka alacağı fark etmez ama Asus'un 3 fanlı soğutması çok serin tutuyor aynı şekilde bileşenleri çok kaliteli..

Alabiliyorsa Asus alsın, sadece teknik servis yüzünden bir firma tercih edilmez diye bir şey olmaz.
Aslında ne marka alacağı fark etmez ama Asus'un 3 fanlı soğutması çok serin tutuyor aynı şekilde bileşenleri çok kaliteli..
Sadece teknik servis yüzünden bir firma tercih edilmez diye birşey yok diyorsunuz ama bir parçanın arızalı olduğundan emin olup Servise gönderip. Servisin size bu parça sağlam diye geri gönderdiklerin de 3 fanlı olup sağlam soğutmasının veya bileşenlerinin sağlam olmasının pek önemi kalmıyor. Ama genede tercih sizindir. Bunlar benim görüşüm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı