GTX 1070 İçin ASUS ROG Swift PG278Q vs ASUS ROG Swift PG279Q

Oxeon

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim için monitör arıyorum bu iki monitör arasında kaldım, ASUS ROG Swift PG278Q'yu alırsam 1070 bu yükü taşıyabilir mi? Yoksa illa 1080 mi almalıyım? Aynısı ASUS ROG Swift PG279Q için de geçerli, yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1070 ile çok rahat kullanırsın. GTX 960 ve üzeri kartlar seçtiğin monitörlerin tüm özelliklerini sonuna kadar kullanmana olanak sağlıyor. Oysa ki sen GTX 1070'den bahsediyorsun ki onunla çok rahat kullanırsın. Ben PG279Q'yu GTX 970 ile 165hz olarak kullanıyorum. Kart hiç bir şekilde zorlanmıyor. Her iki monitörü de kendi tercihine göre seçebilirsin. Her ikisi de seni üzmez.

Son düzenleme:
GTX 1070 ile 2K çözünürlükte oyunları çok rahat oynarsın her iki monitörde.

1.png
2.png
3.png

1070 ile çok rahat kullanırsın. GTX 960 ve üzeri kartlar seçtiğin monitörlerin tüm özelliklerini sonuna kadar kullanmana olanak sağlıyor. Oysa ki sen GTX 1070'den bahsediyorsun ki onunla çok rahat kullanırsın. Ben PG279Q'yu GTX 970 ile 165hz olarak kullanıyorum. Kart hiç bir şekilde zorlanmıyor. Her iki monitörü de kendi tercihine göre seçebilirsin. Her ikisi de seni üzmez.

saat 6 civarı vatandan pg279q aldım, satıcı ikna etmeyi başardı :D pg287q almak için gitmiştim oysa, aklımı çeldi ama ben genede ms farkına takıldım. çok farkediyormu? 1ms vs 4ms?

Kabaoglu aldın hocam

Bende 1070 alcam sistem monitor 7879 arasında kaldım

Arkadas lar 144hz mesajla ben world of tanks oynuyorum aldığım fbs 90 144hz devreye giriyomu bu nasıl oluyor bana acıklaya bilirsiniz

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı