GTX 1070 PUBG'de düşük performans

shellterd

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ben yeni bir sistem aldım. Hatta baya bir problem yaşadım SSD ile alakalı. Ama şu sıralar ünlü olan PUBG adlı oyunda olması gerekenden az FPS alıyorum yardım ederseniz sevinirim.

• İşletim Sistemi: Windows 10
  • Ekran Kartı: GeForce GTX1070
  • İşlemci: Ryzen 5 1600x
  • Ram: 16 GB DDR4 2400Mhz
  • AnaKart: B350 PC Mate
  • Depolama: 250 GB SSD + 1000 GB HDD

En düşük ayarlarda 1920x1080 30-60 arası alıyorum. İnsanlara baktığımda orta ayarlar 1920x1080 72-108 arası alıyorlar. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Windows 10 sürüm 1703 kullandığından emin ol.
  • BIOS güncelle. Ryzen sistemlerde ödnemli.
Teşşekürler bir onlarıda güncelleyip bakayım

O kart ile neden düşük ayarlarda oynuyorsun derler adama. :) Ayarları yükselt dostum. Ki kart hakkını versin.
Hhahha yüksek ayarlarda oynadığımda 10-20fps alıyodum ondan

Biraz fps'im yükseldi ama başka yapa bileceğim bildiğiniz bir şey varsa söylerseniz sevinirim .

Bu ayarları yapanlar grafik kalitesini yükselttikçe daha fazla fps alıyormuş. Bir dene
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar ben yeni bir sistem aldım. Hatta baya bir problem yaşadım SSD ile alakalı. Ama şu sıralar ünlü olan PUBG adlı oyunda olması gerekenden az FPS alıyorum yardım ederseniz sevinirim.

• İşletim Sistemi: Windows 10
  • Ekran Kartı: GeForce GTX1070
  • İşlemci: Ryzen 5 1600x
  • Ram: 16 GB DDR4 2400Mhz
  • AnaKart: B350 PC Mate
  • Depolama: 250 GB SSD + 1000 GB HDD

En düşük ayarlarda 1920x1080 30-60 arası alıyorum. İnsanlara baktığımda orta ayarlar 1920x1080 72-108 arası alıyorlar. Yardım ederseniz sevinirim.
Bende tıpatıp aynı sistem var hatta donanım arşivinden almış olabilirsin bilgisayarı. Tüm ayarlar En yüksek - Ultrada 50-70 fps alıyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı