GTX 1070 sisteme monitör önerisi

Sizin Önerileriniz Daha Önemli Tabiiki Kendi Beğendiklerimden hangisi daha iyi sizce

• LG 29UM68-P

• Samsung LC27F390FHMXUF

• Asus VX279H

• AOC Q2778VQE

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Erencan PPC

Kilopat
Daha fazla  
Geçenlerde sistem toplama kısmında çokça gezindim ve 2 konu açtım gerçekten herkes çok yardım etti. Sistem kafama nihayet oturdu. Küçük marka değişikliği yapabilirim veya ekran kartını amazondan Zotac FE 1070 yapabilirim ama fiyat bundan fazla aşağı ve yukarı olmaz . Bu sisteme uygun ve iyi monitör önerilerinizi bekliyorum. Ultrawide monitörleri seviyorum uygun bulabilirseniz belirtin lütfen. Oynadığım ve oynayacağım oyunlar:
Genelde Overwatch oynarım onun dışında R6Siege, CS:GO, PUBG, Assassin's Creed, GTA 5. Daha birçok oyun aklıma geliyor. FPS oyunları oynuyorum genelde. Çözünürlük ve tepki süresi dışında hiçbir şeyden anlamıyorum monitörde. Sorsanız 4k ile 2k arasındaki farkı bilmem.
@kxz7cfg899 @rtakak @ShadYaqz @brkdnmz @Barışçıl @Lactuca @GCN @Görkem Say başta sizlere çok teşekkür ediyorum ve sizlerin de özellikle önerilerinizi bekliyorum. Kafamdaki sistem budur arkadaşlar. Almak için haftalar kaldı:

cropped_1555125325591484b6caacf3.44348190.png
cropped_124810794359148520d49029.60878410.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci soğutucusuna ihtiyacın yok, Wraith soğutucuların fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyorum.

Anakart olarak o modelde 2 RAM slotu olması ileride yükseltme yapmak istediğin zaman sıkıntı yaratabilir. Onun yerine daha ucuz olan ASRock AB350M Pro4 öneririm.

Güç kaynağı olarak daha düşük kaliteli ve yüksek W değerli bir PSU almak yerine kalite olarak daha iyi güç kaynaklarına yönelmeni öneririm. EVGA 650 GQ varken o alınmaz.

Monitör için bütçen ne kadar? Eğer yeterince bütçen varsa bu monitör çok çok iyi özelliklere sahip: Dell S2417DG 23.8" 1ms (HDMI+Display) G-Sync WQHD Oyuncu Fiyatı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı