GTX 1070 Ti Team Fortress 2 Bulanık Görüntü Sorunu

Ada Uzunpınar

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Uzun zamandır oynadığım bir oyun olan Team Fortress 2 oyununda nedendir bilmediğim bir bulanık görüntü sorunu var. Geçmişte çok oynadığım bu oyunu eski bilgisayarımda çok iyi kalitede oynarken yeni bilgisayarımda görüntü bulanık gibi geliyor. Bilgisayar özellikleri kesinlikle yetiyor ki önceki bilgisayar bundan kat kat daha kötü bir bilgisayardı. Oyunun arayüzünün full keskin hatlar ile çizilip de oyun içi görüntünün bu kadar bulanık olması cidden gözümü rahatsız ediyor. Aşağıya bulanık görüntüyü ve bilgisayar özelliklerimi bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bilgisayar Özellikleri:
  • Intel(R) Core(TM) i5-8400 CPU @ 2.80GHz 2.81GHz - İşlemci
  • 16 GB - RAM
  • Windows 10 Pro, 64 bit - İşletim Sistemi
  • GTX 1070 Ti
(Başka özellik gerekirse yazın.)

372686
372687
372688
372690
372691

Görüntüleri yaklaştırıp bakarsanız neyden bahsettiğimi anlarsınız.

Olayı pek kavrayamadım ama bence filtre modunda bi değişiklik yapmayı deneyin. Bu arada bulanıklık hareket ederken mi oluyor yoksa her türlü mü ?
İkisinde de oluyor.
Oyun ayarlarından "Hareket İzi" olan kısmı devre dışı bırakın sorun düzelecektir. Ayrıca "Keskinlik Yumuşatma" ayarını da en yüksek değere çekin.
Bu fotoğraflar dediklerinizin zaten yapılmış haliyle çekildi.

Not: Çok özür dilerim açıkmış fakat iki türlü de bulanıklık devam ediyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı