GTX 1080 mining yaparken MSI Afterburner değerleri nasıl?

Makaleler
1
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar bilgisayarım 7/24 açık olduğu için madencilik işini denemek istedim bir kar veya kazanç elde etmek için değil sadece tecrübe etmek için bir ay boyunca denemek istiyorum. Kullandığım sistem Ryzen 2700X + GTX 1080 hawk sıvı soğutmalı sistem. Sanırım ekran kartıma göre düşük hız alıyorum alt kısımda gözüktüğü gibi. MSI Afterburner üzerinden birkaç ayar yaptım. +1000MHz Memory arttırdım sizce bir sıkıntı olur mu? Ekran kartı ısınmadığı için böyle yaptım. Bu değerler bir aylık bir kullanımda sıkıntı oluşturur mu?
Kartım neden düşük hızda kazım yapıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
40 derece ise gayet iyi gpu'nun kullanım oranı kaç bana az gibi geldi hashrate. Gpu-z programı ile daha detaylı verilere ulaşabilirsiniz kartınız ile ilgili vrm sıcaklığı, bellek sıcaklığı gibi.

40 derece ise gayet iyi gpu'nun kullanım oranı kaç bana az gibi geldi hashrate. Gpu-z programı ile daha detaylı verilere ulaşabilirsiniz kartınız ile ilgili vrm sıcaklığı, bellek sıcaklığı gibi.
GPU kullanımı %100 ekran kartı 40 dereceleri geçmiyor fakat vram sıcaklığına nereden bakarım bilmiyorum.

GPU Z detayları burada.

Core clock hızlarını o kadar düşürmemeniz gerektiğini düşünüyorum, Memory hızını da o kadar yükseltmemeniz, temp limit ile Power limit linklerini kaldırıp powerm limiti 4-10 arasında -mkonuma getirecek şekilde ayarlayın.
Core clock hızlarını o kadar düşürmemeniz gerektiğini düşünüyorum, Memory hızını da o kadar yükseltmemeniz, temp limit ile Power limit linklerini kaldırıp powerm limiti 4-10 arasında -mkonuma getirecek şekilde ayarlayın. Ayrıca AMD kartlarda GPU'yu Graphics modundan computing moduna getiremeniz gerekiyor, NVIDIA'da o ayar nasıl bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…