GTX 1080 Sistem Ne kadar İdare Eder?

CoupDagraCe

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba. 1080 bir sistem toplama fikrim var ancak yeni ekran kartlarının 3 ay içinde gelecek olduğunun söylenmesi üzerine biraz tedirginlikle olaya yaklaşmaya başladım. Şu anda 1080 bir sistem diğer bileşenlerin de 8700K ya da 2700x olduğu bir kombinasyonla olduğunu düşünürsek oyunlarda ki genelde 1080P oyunlarda bu bilgisayarı gözüm kapalı bir şekilde ne kadar bir süre yüksek/orta sistem halinde kullanmaya devam edebilirim?

Not: Genel bağlamda PUBG, CSGO, LOL gibi oyunlar oynuyorum bunların haricinde yine 1080P de olmak üzere GTA5, ROME serileri ve bunlar gibi oyunları da oynamaktayım ancak diğerlerine göre saat olarak çok daha az zaman harcıyorum bu tür oyunlarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende açıkcası böyle bir sistem toplamaya çalışıyorum kart bozulana kadar götürebilir gibime geliyor zaten bende o yüzden bu şekilde bir sistem toplamak istiyorum yeni kartları bekleme konusunda 3 ay ciddi bi süre doların sürekli arttığı bu dönemde paran varsa 400-500 lira için 3 aylık bi bekleme süresi bence çok ki kart zaten yeterli duruyor.

1080 li bir bilgisayar hayli hayli gider ama diğer bileşenlerede bağlı bu konuda AMD tercih edersen, AMD bir sonraki nesil içinde soketi değiştirmeyecek o yüzden daha uzun ömürlü bir pc toplayabilirsin. Yani yeni kartları bekleme bence gerek yok 1080 çok güçlü bir kart ayrıca yeni kartlar çıkınca fiyatları inanılmaz olucak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı