GTX 1080 Ti için güç kaynağı önerisi

Bütçe
2500TL

GHOST.BDD

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 3600 / MSI CORE FROZR L / 16GB 3000MHZ RAM /GIGABYTE EAGLE RTX 4060 8GB / DARK GUARDIAN KASA / WD BLUE SN570 500GB M.2 SSD+ WD BLUE 500GB SATA SS / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Merhaba gayet makul bir fiyata GTX 1080 Ti 11GB buldum ve satın almayı düşünüyorum ama tek sorunum şu: Frisby PSU kullanıyor olmam. Zaten iki yıldır elektrikli testere gibi ses çıkaran PSU'mun bir de üzerine arkasında ki aç/kapat tuşu çalışmamaya başladı. Bastığım zaman geri atıyor. 600W ve üzeri bir Power önerisinde bulunursanız sevinirim. Aklımdaki modeller:

Bütçeniz içerisinde yine, şu ürün. Üsttekilerin hepsinden daha iyi.

Bu markanın başka bir PSU sunu kardeşimin PCsinde kullanıyorum iyi gibi duruyor da site güvenilir mi?

Bütçeniz içerisinde yine, şu ürün. Üsttekilerin hepsinden daha iyi.

Hocam bu PSU da 2 şalter bulunuyor onlar ne işe yarıyor. Ve kimse satın almamış. O seviyede 2 tane daha PSU var inventusda. Onlarda satın alınabilir mi? Yoksa sadece bu modelimi öneriyorsunuz?

Son düzenleme:
Hocam bu PSU da 2 şalter bulunuyor onlar ne işe yarıyor.

Birisi Zero RPM modu. Fan belirli bir sıcaklığa gelmeden dönmüyor. Fan Delay ise adından anladığım kadarı ile Fan dönmesini geciktiren bir ayar. Amaç sessizliğin sağlanması.

Bu markanın başka bir PSU sunu kardeşimin PCsinde kullanıyorum iyi gibi duruyor da site güvenilir mi?

Site gayet güvenilir.

Onlarda satın alınabilir mi? Yoksa sadece bu modelimi öneriyorsunuz?

Bu varken diğerleri alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı