GTX 1080 Ti ile nasıl madencilik yapılır?

4 yıldır kullanıyorum ödemelerde hiç sorun yaşamadım.
Doğrulama 1-2-3 gün sürebiliyor.
Sonra IBAN gireceksin.
ethermine kazıp go to > Global Binance > TR binance transfer sonra ibanından çekeceksin.
Hocam bu şikayetler neden kaynaklı o zaman ?

Bir kaçına şöyle baktım hesap sahibi kimlik sahibi ve IBAN sahibi aynı kişi olacak.
Aryıca geçen burada bir arkadaş Binance da param kayboldu feryat ediyordu 3 safya yardımcı olmaya çalıştık sonra ne yazdı biliyor musun ben hesabıma gireyim derken yeni hesap oluşturmuşum o yüzden param yokmuş. Anlamıyorum.nasıl bir ıq

Hocam dediğim gibi 4 yıldır sorun yaşamadım. Çektiğim rakamlarda yüksek hatta bugün akşam 20:34 Ethermine ödedi 2 dk Binance geldi oradan TR'ye aldım Fast'le arkadaşa para gönderdim Total'de 10 dk sürmüştür.

Bu arada sen yazdın diye cevap yazdım Google'dan şikayetleri araştırıp önüme çıkaracak bir yapın olduğunu bilseydim cevap yazmazdım emin ol.

Atıyorum TR de satılan kategorisindeki en iyi markaları yaz şikayet vara emin onlarda bile bir sürü şikayet bulursun.

Neyse yaptık bir hata işte bu son hatam başka yazmayacağım by.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…