GTX 1080 Ti RGB'lerinden 1 tanesi çalışmıyor

Altuğ karatekin

Hectopat
Merhaba. Aorus Xtreme Edition bir GTX 1080 Ti ekran kartım var lakin yandaki Aorus yazısı ve logosu sadece açılışta yanıyor. Windows hoş geldin yazısına kadar yanıyor ve sonra sönüyor ama diğer RGB'leri sorunsuz şekilde çalışıyor. Bağlantısını kontrol ettim bir şey yok. Sorun ne olabilir? Bir de RGB Fusion algılamıyor ekran kartını.

Fusion yazılımını kalıntı kalmayacak şekilde tamamen kaldırın. Bilgisayarınızı yeniden başlatın. BIOS ve ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin, bilgisayarınızı tekrar yeniden başlatın ve Fusion yazılımını kurun.

Onu çoktan denedim ama olmadı. Ekran kartımı servise göndermiştim geri dönüşte soğutma bloğu ve koruma demirleri ezik geldi. Geri gönderdim yeni nesili ile değiştirildi ikisi de. Arada kafasına göre yanıyor arada kapanıyor RGB'si acaba temassızlıkmı var?

Son düzenleme:
Onu çoktan denedim ama olmadı. Ekran kartımı servise göndermiştim geri dönüşte soğutma bloğu ve koruma demirleri ezik geldi. Geri gönderdim yeni nesili ile değiştirildi ikisi de. Arada kafasına göre yanıyor arada kapanıyor RGB'si acaba temassızlıkmı var?

RGB Fusion kadar sorunlu bir yazılım yok. Benim RAM'leri de önceden görüyordu artık görmüyor ne denediysem olmadı.

Geri
Yukarı