GTX 1080 Ti vs GTX 1080

GTX 1080 Ti vs. GTX 1080

• Oy verenlerin toplamı
    14
  • Anket kapandı .

hknclb

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Ekran kartını uzun yıllar kullanmak istiyorum. Sizce GTX 1080 Ti mi yoksa GTX 1080 mi kullanmam gerekir? Şu an için 1080P için kullanacağım ama belki ileride bütçeye göre 1440P ve ya 2160p G-Sync monitör alabilirim. Sizce hangisi beni uzun yıllar idare eder?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2K çözünürlük için GTX 1080 yeterli, 4K 60 FPS içinse GTX 1080Tİ gerekiyor.

1080 Ti tavsiye etmiyorum. Parasının hakkını vermeyen bir ekran kartı. Öte yandan Vega serisini de bekliyebilirsiniz, az kaldı çıkmasına, diye biliyorum.

4K'da bariz akıcılık için Ti tercih sebebi olabilir ama RolandGarros'un da dediği gibi parasını hak etmiyor. GTX 1080 ile arasındaki fiyat farkı gereksiz derecede fazla olduğu için önermem.

İleride 2K monitör alırsan bile en fazla GTX 1080 öneririm.

Ben de ShadYaqz katılıyorum. Evet 1080 Ti 4K 60 FPS için çok uygun bir seçim fakat verdiğiniz parayı hak etmiyor gibi geliyor şahsen benim fikrim. Şu an bir ekran kartı alacaksanız sabredip vVga serisine de bir bakmanızı öneririm çıkmasına çok fazla kalmadı diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı