Çözüldü GTX 1650 bilgisayar çalışırken ekran gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arosen

Femtopat
Yeni ekran kartı almıştım 3 ay önce (MSI 1650) hiçbir sorunu yoktu son 1 haftadır bilgisayarda hiçbir şey açık değilken masaüstünde ya da YouTube'dan vs. bir şeyler izlerken ekran gidiyor ama bilgisayar çalışıyor, ekran 2 saniye sonra geri geliyor. Oyun oynarken hiçbir sorunu olmuyor sadece bilgisayar boştayken oluyor acaba ekran kartı kendini uykuya falan mı alıyor bilgisi olan varsa yazabilir mi?

VGA'dan HDMI ve VGA'dan DisplayPort dönüştürücü kullanıyorum çift monitör yapıyorum monitörü tek kullandım yine de ekran gidiyor.

Çözüm
Muhtemelen sıcaklıktan ötürü olabilir bi' arkadaş sizin gibi sorun yaşıyordu sorunun sebebi kasanın çok ısınmasıydı.
işlemci 40 ekran kartı 45 derecede çalışıyor
Arama çubuğuna odaklanma yardımı yazıp odaklanma yardımını kapalı ve otomatik kurallar yazan her şeyi kapalı yaparsan çözülecektir büyük ihtimal.
Screenshot_2.png

sadece bunlar açık bunlarıda kapatıyım mı ?
Sorun windowstanmış format attım düzeldi teşekkür ederim yorum yapan herkese.
Dönüştürücünüzde problem var büyük ihtimalle.
Farklı bir dönüştürücü ile deneyin.

Dönüştürücüleri de değiştirdim çözülmedi oyunlarda yapmaması sadece bilgisayar boştayken yapması çok garip
monitörlen alakası yok sonteknoloji ekran kartlarında bazen olabiliyor bende (gtx 3080 ti var aynı sorun bende var ama 2 saniyeden bişi olmaz
ekran gelince arada kasma oluyor mu sende de?
sesde gidiyor

Son düzenleme:
Arama çubuğuna odaklanma yardımı yazıp odaklanma yardımını kapalı ve otomatik kurallar yazan her şeyi kapalı yaparsan çözülecektir büyük ihtimal.

Muhtemelen sıcaklıktan ötürü olabilir bi' arkadaş sizin gibi sorun yaşıyordu sorunun sebebi kasanın çok ısınmasıydı.
işlemci 40 ekran kartı 45 derecede çalışıyor
Screenshot_2.png

sadece bunlar açık bunlarıda kapatıyım mı ?
Sorun windowstanmış format attım düzeldi teşekkür ederim yorum yapan herkese.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı