GTX 1650 "Bu NVIDIA sürücüsü, Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir" hatası

xNereY

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1660 Super Gaming X | AMD Ryzen 3500X | Gigabyte B450M S2H | GSkill (8x2) 16 GB 3200 MHz | WD Blue 1 TB - WD Blue SN570 500 GB | Corsair Spec-Delta RGB / Corsair 550W 80+ PSU
Selamlar, evet bir sürü konu var bunun hakkında biliyorum fakat DCH sürücüsünü yüklememiz gerekiyormuş ve ben de en son sürüm olan DCH sürücüsünü bulamadım. Bilgisi olan kişiler sürücünün DCH olup olmadığını nereden anladığımızı ve bağlantı adresini aktarabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Gereklilikler;
Windows 10'un hangi sürümleri NVIDIA DCH Ekran Sürücülerini destekler?
NVIDIA DCH Ekran Sürücüleri, Windows 10 x64 Nisan 2018 Güncellemesi (Sürüm 1803 OS Build 17134) ve sonraki sürümlerde desteklenir.

Windows 10 bilgisayarımda NVIDIA Standart Ekran Sürücüleri yüklü. NVIDIA.com'dan NVIDIA DCH Ekran Sürücülerini indirip yükleyebilir miyim?
Evet. NVIDIA DCH Ekran Sürücüleri, NVIDIA Standart Ekran Sürücülerinin üzerine kurulabilir.

Windows 10 bilgisayarımda NVIDIA DCH Ekran Sürücüleri yüklü. NVIDIA.com'dan NVIDIA Standart Ekran Sürücülerini indirip yükleyebilir miyim?
Evet, Gelişmiş Sürücü Arama yoluyla sürücüyü bulabilir ve indirebilirsiniz.. 12/6/19 veya daha sonra yayınlanan Standart Ekran Sürücüsü sürümlerini kurarken, sürücü kurulumu, Standart sürücü kurulmadan önce önceki DCH sürücüsünü tamamen kaldıracak temiz bir kurulumu zorlayacaktır. 12/6/19 tarihinden önce yayınlanan bir Standart Ekran Sürücüsü sürümünü yüklemeye çalışıyorsanız, yüklemeye başlamadan önce önceki DCH sürücüsünü manuel olarak kaldırmanızı öneririz.
Bunlar karşılanıyor ise arkadaşın bahsettiği gibi gelişmiş arama yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı