GTX 1650 Ekran Kartı Aygıt Yöneticisinde Gözükmüyor

Ilgar Kaya

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Ben uzun süreden sonra yeni bir bilgisayar toplamak istedim ve kurdum da. Ancak ekran kartım bağlı olduğu ve çalıştığı halde aygıt yöneticisine tıkladığımda hiçbir şekilde gözükmüyor ve ben de driverini yükleyemiyorum. Onun yerine Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı gözüküyor. Bilgisayarımın teknik özelliklerine gelecek olursam eğer:

İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 3.4-3.9 GHz, 6 Çekirdekli, 16MB, AM4, 65 W
Anakart: Gigabyte B450M S2H, AMD B450, DDR4, AM4 Ryzen mATX AnakartPCIExp-DDR4
Bellek/Ram: Corsair 16 GB (1x16 GB) DDR4 3200MHz RAM CL16 Vengeance LPX CMK16GX4M1E3200C16
Ekran Kartı: MSI GeForce GTX 1650 Gaming 4 GB GDDR5, 128 Bit

İşletim sistemini crackli Windows 10 Pro 64 Bit Türkçe kullanıyorum ama bir türlü ekran kartı gözükmüyor. Ekran kartı yerine tam oturmuş ve ışıkları yanıyor. HDMI girişiyle bağlı monitöre görüntü alıyor. Ancak bir türlü gözükmüyor. NVIDIA'nın GeForce Experince programını indirerek oradan otomatik bulup kendisi indirsin diyerek kurdum ancak bu seferde önerilen sürücü indirilemedi hatası verdi. Şimdide Windows 10 Pro'yu Microsoft'un kendisi sitesinden orijinal olarak indirip tekrar format atıp Windows Update yapmayı deneyeceğim. Çünkü bir diğer arkadaş öyle yaparak sorunu çözdüğünü söyledi. Tek çare o kaldı uygulamadığım. Şu an kurduğum Win 10 Pro crackli hali Update'lerde hata verdi zaten 2 tanesinde. Lütfen yardım edin 3 gündür bununla uğraşıyorum kafayı yemek üzereyim.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    15,3 KB · Görüntüleme: 166
  • 2.PNG
    2.PNG
    15,6 KB · Görüntüleme: 204
  • 3.PNG
    3.PNG
    16,3 KB · Görüntüleme: 162
  • 4.PNG
    4.PNG
    54,3 KB · Görüntüleme: 165
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba. Ben uzun süreden sonra yeni bir bilgisayar toplamak istedim ve kurdum da. Ancak ekran kartım bağlı olduğu ve çalıştığı halde aygıt yöneticisine tıkladığımda hiçbir şekilde gözükmüyor ve ben de driverini yükleyemiyorum. Onun yerine Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı gözüküyor. Bilgisayarımın teknik özelliklerine gelecek olursam eğer:

İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 3.4-3.9 GHz, 6 çekirdekli, 16MB, AM4, 65 W.
Anakart: Gigabyte B450M S2H, AMD B450, DDR4, AM4 Ryzen mATX anakartpcıexp-DDR4.
Bellek/Ram: Corsair 16 GB (1x16 GB) DDR4 3200MHz RAM CL16 Vengeance LPX CMK16GX4M1E3200C16.
Ekran kartı: MSI GeForce GTX 1650 Gaming 4 GB GDDR5, 128 Bit.

İşletim sistemini crackli Windows 10 Pro 64 Bit Türkçe kullanıyorum ama bir türlü ekran kartı gözükmüyor. Ekran kartı yerine tam oturmuş ve ışıkları yanıyor. HDMI girişiyle bağlı monitöre görüntü alıyor. Ancak bir türlü gözükmüyor. NVIDIA'nın GeForce experince programını indirerek oradan otomatik bulup kendisi indirsin diyerek kurdum ancak bu seferde önerilen sürücü indirilemedi hatası verdi. Şimdide Windows 10 Pro'yu Microsoft'un kendisi sitesinden orijinal olarak indirip tekrar format atıp Windows Update yapmayı deneyeceğim. Çünkü bir diğer arkadaş öyle yaparak sorunu çözdüğünü söyledi. Tek çare o kaldı uygulamadığım. Şu an kurduğum Win 10 Pro crackli hali Update'lerde hata verdi zaten 2 tanesinde. Lütfen yardım edin 3 gündür bununla uğraşıyorum kafayı yemek üzereyim.

NVIDIA'nın kendi sitesinden driverları kurduğunuzda gözükecektir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı