GTX 1650 GDDR6 alınır mı?

Anlamak istemiyorsun sanırım? 1650 Super normalde ısınan bir kart değil. O kart 75 derecelerde geziyorsa ben niye alayım?
Karttan karta göre tabii ki değişiyor sıcaklık değerleri ama 70-75 derece zaten oldukça normal, siz bunu neden kabul etmek istemiyorsunuz anlamıyorum, 5500XT'nin 75 derecede çalışması karta hiçbir zarar vermez. Neden o kadar serin çalışmasını bu kadar önemsiyorsunuz cidden kavrayamadım.
Hocam kısaca RX 5500 XT 4 GB sizin attığınız karttan iyi. F/P aslında tam olarak ama bazen 4 GB RAM'i yetmeyebilir ya 4 GB RAM kullanacak şekilde ayar yapıp bunu alın (tavsiye) ya da üstüne para ekleyip istediğiniz kartın uygun VRAM'li olanını alın. Sıcaklık olarak da test videoları var tüm kartların 65-80 dereceler gayet normaldir. 81 için bir şey söyleyemem. 54'e inanamıyorum açıkçası o kart %60^larda çalışıyordur yüksek ihtimalle. Ama kanıt bekliyorum :)
Aslında 4GB modellerini düşünürsek 1650S almak daha mantıklı fakat 5500XT'nin de 8GB olan modeli 1650S'den daha mantıklı, artık bütçeye göre karar versin arkadaş ama hazır alacakken 5500XT 8GB almasını tavsiye ederim.

Arka planda bir sürü program ve oyun açık. Müsait bir zamanda atarım.
Soğutmaya ne kadar para harcadınız?

Arka planda bir sürü program ve oyun açık. Müsait bir zamanda atarım.
Hocam valla ben de yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyorum (bozulmam söz konusu olsa bile) atarsanız görmüş olacağımdan emin olabilirsiniz teşekkürler şimdiden :)
O değil de konu sahibi yerine sizlere yazmışım gibi hissediyorum özür dilerim şimdiden :)
@370728 kardeşim bir bak istersen sen de.

Hocam kısaca RX 5500 XT 4 GB sizin attığınız karttan iyi. F/P aslında tam olarak ama bazen 4 GB RAM'i yetmeyebilir ya 4 GB RAM kullanacak şekilde ayar yapıp bunu alın (tavsiye) ya da üstüne para ekleyip istediğiniz kartın uygun VRAM'li olanını alın. Sıcaklık olarak da test videoları var tüm kartların 65-80 dereceler gayet normaldir. 81 için bir şey söyleyemem. 54'e inanamıyorum açıkçası o kart %60^larda çalışıyordur yüksek ihtimalle. Ama kanıt bekliyorum :)
@Yunus Emre Gürbüz @The Theseus

Dosya Ekleri

• dskskds.png
    dskskds.png
    3,5 MB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Bozulacak bir şey yok, 60 derece gayet normal bazı kartlar için, bazıları içinse 75 derece oldukça normal, bu durumda iki kartı derece farklarına göre kıyaslamak çok saçma olur, hangisinin performansı daha iyiyse o alınmalı.
o konuda sorun yok hocam sadece yük altında mantıklı gelmedi 54 o yüzden yazdım zaten :)

Geri
Yukarı