GTX 1650 GTA 5 Forza gibi oyunlar yeterli mi?

Enesduyr00

Decapat
Daha fazla  
4 GB NVIDIA GTX1650 ekran kartı GTA 5, Forza, Battlefield gibi yüksek oyunları yüksek ayarlarda kasmadan oynatır mı?

4 GB NVIDIA GTX1650 ekran kartı GTA 5, Forza, Battlefield gibi yüksek oyunları yüksek ayarlarda kasmadan oynatır mı?

Ben RX570 8 GB ile oynuyorum aralarında çok performans farkı yok diye biliyorum. İnternetten bakabilirsiniz.

Yeni çıkan oyunlarda artık sistem gereksinimleri nde göreceğiz 1650'yi. Şuanlık 1080p Low-Medium arası grafikler ile oynayabilirsiniz.

Ben Forza Horizon 4 de GTX 1050 ile 46 FPS alıyorum Ultra ayarlarda. Ama Forza Horizon 5 çok daha güçlü. Yine de en azından normal ayarlarda 65-75 FPS alırsınız. Ultra ayarlarda 45'e düşer diye tahmin ediyorum.

Ram ne var? Bende önceden 8GB ram vardı ve gayet akıcı oynayabiliyordum. Şimdi 16GB var ve daha performanslı.

1650 değilde super alabiliyormusun ? çok daha uzun süre götürecektir.

Şu anki ekran kartım GT 730 oyunlarıma yetmiyor o yüzden 1650 alacağım 1650'de araştırdığım ve etraftan edindiğim bilgilere göre yüksek ayarlarda kasmadan oynatır dediler ancak yine de sormak istedim temel oyularım o sorduğum oyunlar onların yüksekte kasmadan oynatması benim için önemli o yüzden sormak istedim.

Ben RX570 8 GB ile oynuyorum aralarında çok performans farkı yok diye biliyorum. İnternetten bakabilirsiniz.

Bende Forza ile GTA'yı RX570 4 GB Ryzen 3 1200 ile oynuyorum. Fena değil, hatta GTA'da güzel bir performans bile alıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…