Çözüldü GTX 1650 laptopta digital vibrance açma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ParsCat

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar NVIDIA GTX 1650 CPU var Ryzen 5 işlemcim var laptop kullanıyorum digital vibrance nasıl açarım NVIDIA denetim masasında gözükmüyor. Intel olmadığı için Intel kontrol paneli de yok.

AMD Radeon Software üzerinden yapman gerekiyor. Windows arama çubuğuna "Radeon" yazıp veya masaüstüne sağ tıklayarak ulaşabilirsin. Eğer yoksa aşağıdaki linkten indirebilirsin.

Linke girince aşağıda "AMD Software: Adrenalin Edition 22.5.1 Driver for Windows® 10 & Windows® 11 64-bit" yazısı var. Ona tıklayıp indirebilirsin.

Çözüm
AMD Radeon Software üzerinden yapman gerekiyor. Windows arama çubuğuna "Radeon" yazıp veya masaüstüne sağ tıklayarak ulaşabilirsin. Eğer yoksa aşağıdaki linkten indirebilirsin.

Linke girince aşağıda "AMD Software: Adrenalin Edition 22.5.1 Driver for Windows® 10 & Windows® 11 64-bit" yazısı var. Ona tıklayıp indirebilirsin.
o bende yüklü ama açmak isteyince hata veriyor version falan gibi bişiler diyor

Kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsin. Bunun için DDU programı ile önce NVIDIA, sonra AMD olmak üzere grafik sürücülerini kaldırırsın. Kaldırdıktan sonra da önce AMD, sonra NVIDIA olmak üzere sürücüleri tekrardan kurarsın.

Kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsin. Bunun için DDU programı ile önce NVIDIA, sonra AMD olmak üzere grafik sürücülerini kaldırırsın. Kaldırdıktan sonra da önce AMD, sonra NVIDIA olmak üzere sürücüleri tekrardan kurarsın.

Hocam açılmama sorununu çözdüm şimdi digital vibrance nasıl açacağım?

Geri
Yukarı