GTX 1650 Mobile vs GTX1650 Ti Mobile

purecx

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. İkisi arasındaki farkı ciddi anlamda kavramış değilim. Bir sürü araştırma FPS fark videosu izledim fakat ben bir fark göremedim. Çoğu kişi ileriye dönük olması açısından Ti daha iyi diyorlar. İleriye dönük demekten kasıtları ne olabilir? Nedir bu işin aslı astarı? Teşekkürler.

Merhabalar. İkisi arasındaki farkı ciddi anlamda kavramış değilim. Bir sürü araştırma FPS fark videosu izledim fakat ben bir fark göremedim. Çoğu kişi ileriye dönük olması açısından Ti daha iyi diyorlar. İleriye dönük demekten kasıtları ne olabilir? Nedir bu işin aslı astarı? Teşekkürler.

Benim laptopum 1650 arkadaşım da 1650 Ti kullanıyor bence de pek bir fark yok ama konu hakkında kesin olarak bilgi sahibi değilim.

Benim laptopum 1650 arkadaşım da 1650 Ti kullanıyor bence de pek bir fark yok ama konu hakkında kesin olarak bilgi sahibi değilim.
Diğer bileşenleriniz aynı mı peki?

Aynen RAM işlemci vs. aynı 15 20 FPS fark ediyor diye biliyorum ama tam da hatırlamıyorum maalesef.
15 20 fps hiç de azımsanacak bir rakam değil bence baya fark var o zaman benim için
Aralarında net olarak performans farkı var. FPS'lere bakarsanız görürsünüz.

(28) Gtx 1650 vs 1650 ti Laptop Test in 9 Games - YouTube
İzleyeceğim. Teşekkürler.
Aralarında net olarak performans farkı var. FPS'lere bakarsanız görürsünüz.

(28) Gtx 1650 vs 1650 ti Laptop Test in 9 Games - YouTube
Adaletli bi test değil bence. Ti lı modelde i7 10. Nesil var diğerinde ise i7 9. Nesil var. Hem bir nesil geride hem de ti değil.valla yine 10 fps farkı var gayet iyi dayanmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı