GTX 1650 ne kadar idare eder?

Her oyunu ultrada oynamak gibi bir takıntın yoksa götürür. Gelecek dönemlerde çözünürlük düşüşüne kadar gidebilecek bir yolu var. Ama ileriki dönemlerde her ne olursa olsun cloud gaming ön plana çıkacaktır. Dolayısı ile bir kaç yıl rahat götürür. Devamında ise cloud'a geçiş yaparsın herkes gibi.
Her oyunu ultrada oynamak gibi bir takıntın yoksa götürür. Gelecek dönemlerde çözünürlük düşüşüne kadar gidebilecek bir yolu var. Ama ileriki dönemlerde her ne olursa olsun cloud gaming ön plana çıkacaktır. Dolayısı ile bir kaç yıl rahat götürür. Devamında ise cloud'a geçiş yaparsın herkes gibi.
AAA oyunlara o kadar takınmıyorsan geri kalan her türlü oyunu oynatır.

Ryzen 3 işlemcisi 5 değil. Ben aldım 1 ay oldu alalı, SSD sinin yazma hızı dışında problemim yok.
Witcher 3'ü orta ayarlarda 60 FPS sabit oynayabiliyorum, Ultra 40 FPS. Ama 16 GB RAM şart.

Her oyunu Ultra'da oynamak gibi bir takıntın yoksa götürür. Gelecek dönemlerde çözünürlük düşüşüne kadar gidebilecek bir yolu var. Ama ileriki dönemlerde her ne olursa olsun Cloud Gaming ön plana çıkacaktır. Dolayısı ile birkaç yıl rahat götürür. Devamında ise Cloud'a geçiş yaparsın herkes gibi.

AAA oyunlara o kadar takınmıyorsan geri kalan her türlü oyunu oynatır.

LoL CS:GO Valorant gibi yüksek sistem gerektirmeyen oyunları Ultra'da oynatsa yeter GTA 5 Forza gibi oyunlarda da orta-High'da yeterli bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı