GTX 1650 R5 3600 sistemde Valorant sürekli kapanıyor

wohnhaft

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. Valorant da son 2 3 haftadır yaşadığım sorun var. Oyunu açıyorum bazen tam maç bulduğunda oyundan atıyor. Bazen map yükleme ekranına gelince atıyor bazen oyunun baştakı yükleme ekranındayken atıyor. Bir de oyunu kapatıyor ve otomatik yeniden başlıyor. Bazen oyun çöktü diye yazı geliyor bazen "a critical error has occurred and the process must be terminated " diye bir hata alıyorum. Valorant desteğe de yazdım ama önerdikleri çözümler olmadı sistem: GTX1650 Ryzen 5 3600 16 GB RAM.

Her çözümü denedin ve olmadıysa yedekleme yapıp at bir sıfırlama düzelir büyük ihtimalle.
Çok fazla format attım, oyunu sildim yükledim ama fayda yok.
Farklı oyunlarda da aynı sorun var mı.
Hayır, başka oyunlarda bir problemim yok. Sadece valorant'da bu sorunu yaşıyorum.
Farklı oyunlarda da aynı sorun var mı.
Hayır, başka oyunlarda bir problemim yok. Sadece valorant'da bu sorunu yaşıyorum.
Bu sadece valoranttamı yaşanıyor.
Evet, sadece valorant da bu sorun var diğer oyunlar normal.

Selamlar. Valorant da son 2 3 haftadır yaşadığım sorun var. Oyunu açıyorum bazen tam maç bulduğunda oyundan atıyor. Bazen map yükleme ekranına gelince atıyor bazen oyunun baştakı yükleme ekranındayken atıyor. Bir de oyunu kapatıyor ve otomatik yeniden başlıyor. Bazen oyun çöktü diye yazı geliyor bazen "a critical error has occurred and the process must be terminated " diye bir hata alıyorum. Valorant desteğe de yazdım ama önerdikleri çözümler olmadı sistem: GTX1650 Ryzen 5 3600 16 GB RAM.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı