GTX 1650 Ryse Son of Rome takılıyor

LawbringerGaming

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu yeni indirdim. Oyunda 1080P yüksek de oynuyordum ve takılıyordu. Orta aldım takılıyordu, düşük de oynuyorum takılıyor. Bazı yerlerde 150 FPS aldığım halde yine takılıyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(02:50:06) bu videoda izlediğimde adam Ultra'da oynuyor akıcı şekilde hatta savaş yerlerinde 50 iken bende 30 FPS. Onun işlemcisi i5 10. nesil benimki i3 10. nesil. Bir çözümü var mı veya parçalarda sıkıntı mı var acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryse: Son of Rome dosya konumuna giderek oyunun ana klasörüne girin. Ana dizinde bulunan "system.cfg" dosyasını uygun bir editör ile (not defteri veya tercihen Notepad++) açın ve aşağıdaki kodları belgenin en alt satırına yapıştırın.

[CODE title="FPS Drop Fix"]r_fullscreenwindow=1
sys_highrestimer=1[/CODE]

Ardından tekrar deneyip bilgi verin.

Ryse: Son of Rome dosya konumuna giderek oyunun ana klasörüne girin. Ana dizinde bulunan "system.cfg" dosyasını uygun bir editör ile (not defteri veya tercihen Notepad++) açın ve aşağıdaki kodları belgenin en alt satırına yapıştırın.

[CODE title="FPS Drop Fix"]r_fullscreenwindow=1
sys_highrestimer=1[/CODE]

Ardından tekrar deneyip bilgi verin.
Çoktan sildim bu takılmadan oyun oynanmıyor. Başka oyunlarda da olursa denerim bu kodları.

Yeni konular

Geri
Yukarı