GTX 1650 sistemde Cyberpunk 2077 performansı

Oyun aynı da sürüm aynı olmayabilir. En son büyük bir güncelleme almıştı. Ayrıca korsana destek vermiyoruz.

Evet korsana tabii ki destek vermiyoruz ama ama öğrenci olupta maddi sıkıntısı olan insanlara ya orijinal ya da oynamayacaksın oynama diyen insanlar gördüm ben ve bunlar kendilerine oyuncu sıfatını nasıl yakıştırıyorlar inanılmaz gerçekten sözüm size değil yanlış anlamayın bu kesimde bulunanlara.

Adam sistemle oyun oynanır mı diye sormuş. Hemen korsan mı diye açık arıyorsunuz. Yahu istediği şekilde oynasın konumuz şu an bu mu. Tamam destek vermiyoruz korsana ama konumuz o değil bırakın şu ayakları artık.

Arkadaşlar benim korsan mı diye sorma sebebim sadece destek vermemiz değil. Oyunun boyutu 60 GB ve bu hafta içinde muhtemelen önemli güncellemeler alacak ve önümüzde ki 2 ay içinde optimizasyonla ilgili çok önemli güncellemeler almış olacak. Korsanda bu güncellemelerden mahrum kalacak bu yüzden gerçekçi bir deneyim yaşayamayacak.

İkinci durum, evet korsana destek vermiyoruz. Maalesef bu fiyattan bağımsız bir durum. Şu anda birçok alanda ekonomik olarak zorluklar yaşıyoruz. Bu benim veya forumun elinde olan bir şey değil. Oyunu korsan olarak indirip burada problemlerinize destek veya sorularınıza yanıt aramayın. Çünkü sorun oyunun korsan olması kadar basittir. İçinde tonla zararlı yazılım bulundurabilir. Bu durumda hangi çözümü önerirsek önerelim durum içinden çıkılmaz bir hal alır. O yüzden bence bu konuda tartışmaya gerek yok. Eskiden neyse şimdi de o.

Oyun aynı da sürüm aynı olmayabilir. En son büyük bir güncelleme almıştı. Ayrıca korsana destek vermiyoruz.
Korsan indireceğim diye bir şey söylemediysem sıkıntı yok o zaman. Duyar kasmaya gerek yok.
Arkadaşlar benim korsan mı diye sorma sebebim sadece destek vermemiz değil. Oyunun boyutu 60 GB ve bu hafta içinde muhtemelen önemli güncellemeler alacak ve önümüzde ki 2 ay içinde optimazsyonla ilgili çok önemli güncellemeler almış olacak. Korsanda bu güncellemelerden mahrum kalacak bu yüzden gerçekçi bir deneyim yaşayamayacak.

İkinci durum, evet korsana destek vermiyoruz. Maalesef bu fiyattan bağımsız bir durum. Şuanda bir çok alanda ekonomik olarak zorluklar yaşıyoruz. Bu benim veya forumun elinde olan bir şey değil. Oyunu korsan olarak indirip burada problemlerinize destek veya sorularınıza yanıt aramayın. Çünkü sorun oyunun korsan olması kadar basittir. İçinde tonla zararlı yazılım bulundurabilir. Bu durumda hangi çözümü önerirsek önerelim durum içinden çıkılmaz bir hal alır. O yüzden bence bu konuda tartışmaya gerek yok. Eskiden neyse şimdide o.
Anladım kanka senin sorma sebebini zaten. Herkes senin gibi değil işte.

Geri
Yukarı