GTX 1650 sistemde GPU kullanımı düşük oluyor

daries13

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi oyunlarda bile GPU'nun düşük kullanımı yüzünden düşük FPS alıyorum ve arada drop giriyor. Driver güncel ve MSI kombustor ile denediğim zaman tam güçte çalışıyor ve sorun yok gibi gözüküyor fakat oyunlarda %100 kullanım alamıyorum bu yüzden Roblox oyununda bile FPS kaybı yaşıyorum. Görev Yöneticisi'nden önceliği arttırdım ve grafik ayarlarından performans ayarını seçtim ayrıca NVIDIA denetim masasında da ayarlarım performansta.

• ASUS GTX 1650.
  • AMD FX(tm)-8120
  • Gigabyte GA-78LMT-S2pt
  • 8 GB RAM 4X2.
  • Çözünürlüğüm: 1366X768.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirttiğim gibi oyunlarda bile GPU'nun düşük kullanımı yüzünden düşük FPS alıyorum ve arada drop giriyor. Driver güncel ve MSI kombustor ile denediğim zaman tam güçte çalışıyor ve sorun yok gibi gözüküyor fakat oyunlarda %100 kullanım alamıyorum bu yüzden Roblox oyununda bile FPS kaybı yaşıyorum. Görev Yöneticisi'nden önceliği arttırdım ve grafik ayarlarından performans ayarını seçtim ayrıca NVIDIA denetim masasında da ayarlarım performansta.

• ASUS GTX 1650.
  • AMD FX(tm)-8120
  • Gigabyte GA-78LMT-S2pt
  • 8 GB RAM 4X2.
  • Çözünürlüğüm: 1366X768.
1920x1080 bir monitörde sorun ortadan kalkacaktır ve olabildiğince grafikleri sona almaya çalışın darboğaz yiyorsunuz

Geri
Yukarı