GTX 1650 sistemde RDR 2 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Larynxx

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı
GTX 1650
RDR 2'yi 10 saat oynadıktan sonra silmem gerekmişti. Şimdi yeniden yükledim ama açılmıyor. Oynaya tıklıyorum, bazen Rockstar açılıyor sonra kapanıyor.

RDR 2'yi 10 saat oynadıktan sonra silmem gerekmişti. Şimdi yeniden yükledim ama açılmıyor. Oynaya tıklıyorum, bazen Rockstar açılıyor sonra kapanıyor.

Hatalı veya eksik indirim olmuş olabilir dosyaları tekrardan bütünleyin. Aşağıdaki fotoğraftaki yere basarsanız otomatik doğrulayacaktır.

1690561887038.png

Aynı sorun GTA 5 de olmuştu Rockstar siyah ekran yükleniyordu silip yüklediğimizde olmuştu laptop du i5 9300H GTX 1650 de her şeyi yaptım olmadi son çare format attım oldu ama ilk araştır dene her şeyi son çaren format olsun.

Bende böyle bir yer çıkmadı rockstar da scan pc for supported installs dedim bulunamadı

Dosya bütünlüğü doğrulayın, Rockstar Games'in uygulamasını kaldırıp tekrar yükleyin.
Denedim olmadı.

Şimdi yeni bir hata verdi unable to launch rdr2.exe

Bende böyle bir yer çıkmadı rockstar da scan pc for supported installs dedim bulunamadı

Denedim olmadı.

Şimdi yeni bir hata verdi unable to launch rdr2.exe
Sonra bir çözüm buldum youtubedan denedim artık oyun açılıyor bir yükleme ekranı geliyor altta bi çizgi var çizgi dolunca oyundan atıyor maalesef.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı