GTX 1650 sistemin Cyberpunk 2077 performansı

İşletim sistemi
Windows 10

KlesS

Hectopat
Makaleler
1
Tüm ayarlar neredeyse düşük. Yaklaşık 35-75 FPS aldım en uç noktalarda. Oyun optimizasyonu bence en yakın zamanda gelmeli. Oyun çok güzel gözüküyor. Bitirince detaylı performans notumu düşerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm ayarlar neredeyse düşük. Yaklaşık 35-75 FPS aldım en uç noktalarda. Oyun optimizasyonu bence en yakın zamanda gelmeli. Oyun çok güzel gözüküyor. Bitirince detaylı performans notumu düşerim.

Daha oyunu oynuyamadım. Arkadaşlar genel olarak gördüğüm şey herkes için geçerli bu, çok sabırsızsınız. Daha oyun resmi anlamda çıkalı 1 gün oldu. Sadece saatler geçti. Adamların oyun çıktıktan 1 gün sonra direk optimizasyonları düzeltmesini bekliyemeyiz. Ama kesinlikle düzeltecekler. Sonrasında alınan FPS'ler'de artıcak zaten. Hangi oyun çıktığında mükemmeldi?(Büyük oyunlar) Witcher 3 mesela sorunluydu. Keza RDR2 öyleydi şimdi insanlar seviyor. Az sabır. Not: Alacağımız FPS benzer Bende'de GTX 1650 Super var :D

Daha oyunu oynuyamadım. Arkadaşlar genel olarak gördüğüm şey herkes için geçerli bu, çok sabırsızsınız. Daha oyun resmi anlamda çıkalı 1 gün oldu. Sadece saatler geçti. Adamların oyun çıktıktan 1 gün sonra direk optimizasyonları düzeltmesini bekliyemeyiz. Ama kesinlikle düzeltecekler. Sonrasında alınan FPS'ler'de artıcak zaten. Hangi oyun çıktığında mükemmeldi?(Büyük oyunlar) Witcher 3 mesela sorunluydu. Keza RDR2 öyleydi şimdi insanlar seviyor. Az sabır. Not: Alacağımız FPS benzer Bende'de GTX 1650 Super var :D
8 senedir uğraşılan bir oyun var ortada. 7 sene diyelim hatta. Eskiden Rockstar 4-5 senede bir oyun çıkartıyordu en az sorunla.

8 Senedir uğraşılan bir oyun var ortada. 7 sene diyelim hatta. Eskiden Rockstar 4-5 senede bir oyun çıkartıyordu en az sorunla.

Bu 8 senenin tamamı kullanılmadı hemen başlanmadı. Ayrıca Oyun yapımı öyle kolay değil. Çok büyük bir firma olsanız bile. Yapmayı dene anlarsın. İlk 3D oyun denememde kodlarını her şeyini vs ben yapmıştım denemek için yaptığım oyunun sadece %20'lik kısmını yapmam 3-4 ayımı almıştı.(Unity ile yapmıştım) Kaldı'ki günümüzde çıta artık çok yüksek onlarca kişinin bir oyunu yapmasını 2-3 senede bekliyemessin zaten en az 4 sene.

Yeni konular

Geri
Yukarı