GTX 1650 Ti ve Intel UHD CRU ile Hz yükseltme sonrası görüntü gelmiyor

ILexqy

Centipat
Daha fazla  
Ben yeni çıkan F1 23'ü EA Play üzerinden deneyecektim. Laptop kullandığım için 2 ekran kartı var biri GTX 1650 Ti diğeri Intel UHD Graphics. Neyse işte, oyunun ayarlarında dedim acaba Intel'le oynasam kaç FPS alırım diye ve direkt oyundan attı. Beni oyuna sokmadı, ikide bir hata veriyordu sürücünü güncelleştirin diye. Neyse ben güncelleştirmek yerine oyunun ayarlarını sıfırlamayı denedim ama nafile. Gittim oyunu sildim bir daha 50 GB oyun indirdim yine aynı şey oldu. Ben bu oyunu oynayacağım diye ısrar ettim ve gittim Aygıt Yöneticisi'nden Intel UHD Graphics'i sildim çünkü silip tekrar kurarım ve oyunda otomatik olarak 1650 Ti'ya geçer diye düşündüm öyle de oldu. Sildim sorun olmadı. Girdim oyuna, seçtim 1650 Ti'yı ve çıktım. Sonra anladığım kadarıyla 10300H işlemcimin grafik kartı şeysi 10th gen UHD Graphics bir şeysiydi, indirdim kurdum oldu da sonra CRU denen Hz arttıran overclocku da yapıp (eskisi gibi yani 120'den 180'e aldım) PC'yi kapatıp açtım açtım fakat sadece markanın logosu ve Windows 11 açılma sesi vardı. Siyah ekrandı. Açamıyordum. Gittim BIOS'a baktım anlamadım. Sonra gelişmiş başlangıçtan bir şeyler denemeyi denedim yapamadım. Dedim saat 5 uğraşamam, Technopat'a yazayım. Sabah kalktığımda zaten çözülmüş olur diye. Ben ne yapacağımı bilmiyorum. Sanırım birden çok hata yaptım.

Ben kişisel dosyaları saklayarak sıfırlamak zorunda kaldım hani yaşayan olmaz bunları ama yaşadıysanız uğraşmayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı