GTX 1650 Valorant'ta 350 FPS veriyor

Hocam videoyu da kayıt alırken 400-500 FPS’leri çok rahat alması hiç gerçekçi gelmedi afedersiniz.
Hocam bilmiyorum ben mesela CS’de Valorant’tan ortalama 80-90 FPS fazla alıyorum ondan söyledim.

Hocam videoyu da kayıt alırken 400-500 FPS’leri çok rahat alması hiç gerçekçi gelmedi afedersiniz.

Hocam bilmiyorum ben mesela CS’de Valorant’tan ortalama 80-90 FPS fazla alıyorum ondan söyledim.
Bende aynı şekilde CS-GO`da daha yüksek değerler alıyorum.

Hmm bilemedim ki. Nasıl düşürürüz bu FPS'i?

Hocam e-sporcular da dedim zaten normal şartlarda yayın açmazken 350 FPS alıyorlar.
Valorant donanım FPS grafiği:
(Tam çizemedim ama anladınız işte.)

Oyunda grafik kabaca olmadığı için tam düzenli bir FPS yok. Yani bir yerde 250 alır, diğer yerde 350 alır. Onun dışında ekran kartı gerçekten önemsiz, bugün 5950X takıp OC yapsan 1080P en yüksek ayarlarda RTX 2060'ı bile %99 besleyemez. Çünkü en dandik kart bile yüzlerce FPS çiziyor.

Örneğin bu da 5600X ile GT 1030 videosu. En düşük ayarlarda %95-99 besliyor ekran kartını 400 FPS çiziyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu benim Radeon Software ile yaptığım kayıt.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ailemi zorladım fakat bunu aldılar. 10000 TL. O fiyatı her duyduğumda içim acıyor.
Hmm bilemedim ki. Nasıl düşürürüz bu FPS'i?

Hocam hayır yanlış anladınız. Hızlı yorulur mu ya da aşırı güçten kısa devre yapıp paylayabilir mi demek istedim.

Overclock ve ısınma yoksa sıkıntı da yok.

Abi merhaba gene ben Ryzen 5 1600 AF'la bir de GTX 1650 ile 100 FPS alan ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…