GTX 1650 vs RX 560

B450 anakart yap. 1650 alacaksan kesinlikle 1600 AF yap 1200 AF çok güçsüz bir işlemci. Kasanın hava akışı pek iyi değil diğer kasa ile özelleştirmen mantıklı olur.

İşlemciyi 2-3 ay sonra Ryzen 5 2600 yapacakmış. 6000 TL'yi geçmiyor bütçesi.

Webtekno kasasını alacağım, B450 anakartı mı seçeyim yoksa A320'mi? Bir de SSD Team cx 1 seçmeyi düşünüyorum en düşük fiyatlı olan bütçeme daha iyi oluyor.

Hocam seçili olan Kioxia kalsın derim. Araştırdım Toshiba'nın yan markasıymış. Ama Team CX1 SSD kronik sorunlu diyorlar. 37 TL daha az vereceğim diye kötü SSD almayın derim.

1. Türk insanı olarak okumamayı çok seviyoruz. Azıcık baksaydınız, özelliklerin değiştirilebildiğini görürdünüz.

2. Konuyu açan kişi yanlış link atmış olsaydı bilgilendirirdik.

3. İhtimalleri sayar mısınız?

4. Burada yapmış olduğum bir trollük yok. GTX 1650 için açılmış bir konuya GTX 1050 yazmanız komiğime gitti ve güldüm. Hangi emojiye basacağımı size sormayacağım herhalde?

Not: İlginizi, dikkatinizi en baştan çekmediyse konuyu kapatın. Başka ilginizi çekebilecek konulara yönelin.

1. Gözümüzden kaçmış olabilir sözünün hangi kısmını anlamadınız?
2. Zaten söylediğimiz de buydu.
3. İhtimallerin iki tanesini zaten saydım, buna benzer durumlar olabilir.
4. Zaten bana sormanızı gerektirecek bir durum yok zaten basmayın da demedim, trollüğe lüzum yok dedim.

Not: Sizin deyiminizle "Hangi konuya ne yazacağımı size sormayacağım herhalde?"

1. Gözümüzden kaçmış olabilir sözünün hangi kısmını anlamadınız?
2. Zaten söylediğimiz de buydu.
3. İhtimallerin iki tanesini zaten saydım, buna benzer durumlar olabilir.
4. Zaten bana sormanızı gerektirecek bir durum yok zaten basmayın da demedim, trollüğe lüzum yok dedim.

Not: Sizin deyiminizle "Hangi konuya ne yazacağımı size sormayacağım herhalde?"

Hangi kafadasınız, anlayamadım. İyi geceler, aklınıza sağlık diliyorum.

Geri
Yukarı