GTX 1650'den RTX 3050'ye geçmeye değer mi?

Bütçe
3300
Dostum yukarıdada yazmışsınki 4500 altına ilan yok tamam yokturda alan kim kimse almaz ben gidip 8000 TL'ye koysam 1650 piyasası 8000 TL mi olacak adam gidiyor 3000'e koyuyor diyor onunki 3000 SE benimki 4000 öyle öyle yükseliyor fakat alıcısı olmuyor hepsinde olmuyor bu ama örnek verdim onlar satılmaz.

Kesinlikle, ilan koymayacağım.

Kendim 3500'e RX6600 satıyorum. Forumda 2060 alan çok bu fiyatlara. Yanlış görmediysem @Yigithan Yildirim 2060 almıştı bu fiyat bandında. Malum sitelere bakabilirsiniz hocam. Günlerdir sürekli 2. el ilanlarına bakıyorum.

Buyurun hocam. Fan sesi dışında problemim olmadı şu ana kadar. Hatta Minecraft'ta RTX deniyorum şu an :D

Buyurun hocam. Fan sesi dışında problemim olmadı şu ana kadar.

Konudaki arkadaş yanlış görmediysem 1650'sini 4500 liraya satmayı düşündüğünü söylemişti. Ben de ona ithafen sizi etiketledim hocam. Hem o fiyat bandına 2060 aldınız hem de kendi 1650 kartınızı 2K civarina satıyorsunuz. Onu belirtmek istemiştim.

Konudaki arkadaş yanlış görmediysem 1650'sini 4500 liraya satmayı düşündüğünü söylemişti. Ben de ona ithafen sizi etiketledim hocam. Hem o fiyat bandına 2060 aldınız hem de kendi 1650 kartınızı 2K civarina satıyorsunuz. Onu belirtmek istemiştim.

4.000TL'ye 2060 Super aldım hocam, 2060 değil.

Sahibinden'de durum öyle olabilir bilmiyorum, birkaç arkadaşım kabul etti açıkçası.

Hocam sahibindende 2.2 1 kya 1 yıl garantili ilanlar dolu. Elindeki kart hadi diğerlerine göre biraz daha yeni diye 2.5 edebilir diyorum.

Şehir seçmeyin sizde. Şehre göre mi piyasa araştırması yapıyorsunuz?

Hocam sonuç olarak şehrimde satıp alacağım için şehrime göre fiyat yorumladım. Belki dediğiniz kadar ucuza İstanbul'da (örnek verdim) kart bulurum ama aradaki fiyat farkı da benzin parasına ya da otobüs/uçak biletine gideceğinden işime yaramaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı