Çözüldü GTX 1650S aygıt yöneticisinde gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bilalyldrm1616

Decapat
Merhaba, ben masaüstü bigisayar satın aldım, windwos 10 kurulumunu yaptım, bilgisayar açıldı, ondan sonra daha hiçbir driver yüklenmeden aygıt yöneticisine giriyorum görüntü bağdaştırıcılaırnda GTX 1650 Super yerine Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı yazıyor, bu sorunu nasıl çözebilirim? Ekran kartım: GTX 1650 Super.

tamam deneyeceğim sağolun :) bu arada merak edenler için ekran kartı çalışıyor fanları fln dönüyor.
Aygıt yöneticisinden ekran kartının yazması gereken yere sağ tıklayıp "sürücüyü güncelleştir" de, ardından NVIDIA sitesinden sürücüyü indir, benim sana önerim GeForce Experience olur. Hem oyunları sistemine göre optimize ediyor, hem de otomatik sürücü güncelleştiriyor.

Aygıt yöneticisinden ekran kartının yazması gereken yere sağ tıklayıp "sürücüyü güncelleştir" de, ardından NVIDIA sitesinden sürücüyü indir, benim sana önerim GeForce Experience olur. Hem oyunları sistemine göre optimize ediyor, hem de otomatik sürücü güncelleştiriyor.
yani ne yapmam lazım? @Recep Baltaş
@Recep Baltaş

Son düzenleme:

1. bu adrese giriş yap;Sürücüleri Yükle | NVIDIA
2. burdakileri işaretle; (Win 7 olarak gözüktüğün için böyle yaptım. Win 10 falansan onu işaretle)

1600094507046.png

3. aramaya başla ve en sondakini indir.
4. indirilen setup dosyasını aç.
5. gerisini o halledecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı