GTX 1650S ile FreeSync kullanabiliyor mu?

Gerek

Hectopat
Makaleler
1
Başlıkta sorduğum gibi bu ekran kartı (markası INNO3D olacak ancak bir farkı olduğunu düşünmüyorum) biliyorsunuzdur bazı ekran kartları GTX G-Sync olmasına rağmen FreeSync monitörlerin FreeSync özelliğini sorunsuz kullanabilmekte 1650 Super'de kullanabilir mi?

Başlıkta sorduğum gibi bu ekran kartı (markası INNO3D olacak ancak bir farkı olduğunu düşünmüyorum) biliyorsunuzdur bazı ekran kartları GTX G-Sync olmasına rağmen FreeSync monitörlerin FreeSync özelliğini sorunsuz kullanabilmekte 1650 Super'de kullanabilir mi?

Hocam bildiğim kadarıyla FreeSync monitörde G-Sync açılabiliyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bildiğim kadarıyla FreeSync monitörde G-Sync açılabiliyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet hocam haklısınız bende bu videoyu yaklaşık 3 kere falan izledim ama benim merak ettiğim her modelde olmuyormuş sanırım; mesela GTX 1000 serisi öncesi ancak 2019'da gelen güncellemeyle bu videoda anlattığı gibi 1000 serisi ya da daha yenisi diyor şimdi bu demek olur mu ki 1650 çalışacaktır?
@Recepbaltaş abi bunları görüyor mu bilmiyorum ama abi sende eğer bir gün görürsen cevap yazabilir misin?

Evet hocam haklısınız bende bu videoyu yaklaşık 3 kere falan izledim ama benim merak ettiğim her modelde olmuyormuş sanırım; mesela GTX 1000 serisi öncesi ancak 2019'da gelen güncellemeyle bu videoda anlattığı gibi 1000 serisi ya da daha yenisi diyor şimdi bu demek olur mu ki 1650 çalışacaktır?
@Recepbaltaş abi bunları görüyor mu bilmiyorum ama abi sende eğer bir gün görürsen cevap yazabilir misin?

Dün Vatan Bilgisayar üzerinden sistem ve FreeSync destekli monitör aldım. Sistem elime geldiğinde G-Sync açmaya çalışacağım. Benim de ekran kartım GTX 1650S eğer yapabilirsem size yazarım.

Son düzenleme:
Dün Vatan Bilgisayar üzerinden sistem ve FreeSync destekli monitör aldım. Sistem elime geldiğinde G-Sync açmaya çalışacağım. Benim de ekran kartım GTX 1650S eğer yapabilirsem size yazarım.

Hocam böyle tabirler yasak mı bilmiyorum ama adamın dibisiniz :D.
(Edit) eğer oluyorsa şu anda GTX1650S gibi F/P ürünler biliyorsunuzdur çok az umarım olur :D.

Hocam neredesiniz bıraktınız mı beni :D.

Hocam aradan 3 gün geçti hala cevap vermediniz...
(Edit) eğer oluyorsa şu anda GTX1650S gibi F/P ürünler biliyorsunuzdur çok az umarım olur :D.

Hocam beğeni atmışsınız çalışıyor mu demek bu :D.

Hocam 2 saniye yazsanız ne olur ki çok arada kaldım şu an :(

Son düzenleme:

Hocam beğeni atmışsınız çalışıyor mu demek bu :D.

Hocam 2 saniye yazsanız ne olur ki çok arada kaldım şu an :(

Hocam PC dün geldi. Bu gün kurulum bitti. Açıkçası çoğu oyunu oynadım hiç yırtılma yaşamadım ama sizin için deneyeceğim.
Hocam PC dün geldi. Bu gün kurulum bitti. Açıkçası çoğu oyunu oynadım hiç yırtılma yaşamadım ama sizin için deneyeceğim.

Ama bir sorunum var monitörüm de freesync olduğu halde ayarlarında bulamadım.

Ama bir sorunum var monitörüm de freesync olduğu halde ayarlarında bulamadım.
Hocam sanırım gereksimlerim karşılanmıyor. Çünkü Nvdia Denetim Masasın'da G-Snyc adlı bir başlık yok.

Son düzenleme:

Ama bir sorunum var monitörüm de FreeSync olduğu halde ayarlarında bulamadım.

Hocam sanırım gereksimlerim karşılanmıyor. Çünkü NVIDIA denetim masasın'da g-snyc adlı bir başlık yok.

Hocam bir Driver güncelleseniz olmaz mı bir de öyle deneseniz belki eski sürümüdür?

Yok hocam son sürüm. Muhtemelen Display Port ile bağlamadığımdan dolayı çıkmıyor. HDMI kablosu kullanıyorum çünkü.

Ha evet hocam ondandır bende okumuştum sanırım G-SYNC FreeSync açabilmesi için DP şart mış bunu denemenizi tabii ki isteyemem hocam, ama eğer bir gün denerseniz geri dönüş yaparsanız sevinirm :D teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı