GTX 1650S kasa ve güç kaynağı

Emirhan Ablak

Femtopat
Ekran kartı=1650 Super Gigabyte.
Anakart= B450M Gigabyte.
İşlemci=AMD Ryzen 3 100.
RAM=gammic 8 GB.
SSD=Kingston A400 240 GB SSD.
Bunlara uygun kasa+güç kaynagı toplam 400 500 olursa süper olur.
A ayriyeten sistem nasıl uyumlu mu hiç bilmiyorumda.

Ne oldu? Az önce sorunlu diyordunuz. Şimdi değilse bile yazıyorsunuz. Bu kadar hızlı dönmeyin. Birincisi bu SSD kronik sorunlu değil. Eğer bir SSD, kronik sorunlu ise alan bütün kullanıcılarda sorun çıkarması gerekir. Demek ki herkeste sorun çıkarmadığına göre bir kronik sorunu yok. Son zamanlarda sorun yaşayan çok olsa bile bu aralar hiç sorun yaşayan çıkmıyor. Bunu biliyorum ki size bu konuyu gönderebiliyorum. Bence siz benim anlattıklarımı iyi bilip sonra ona göre yorum yapın.
Ben hâlâ kronik sorunlu olduğu yönündeyim, orada da ''Eğer ki'' dedim zaten. Ayrıca eğer ''Kronik Sorunlu'' diyemezsek bile ''Sağlık Sorunlu'' diyebiliriz diye düşünüyorum.

Ben hâlâ kronik sorunlu olduğu yönündeyim, orada da ''Eğer ki'' dedim zaten. Ayrıca eğer ''Kronik Sorunlu'' diyemezsek bile ''Sağlık Sorunlu'' diyebiliriz diye düşünüyorum.
Kronik sorunlu değil diyorum hala inatla "olsun bir sorunu vardır" tarzında saçma sapan yorumlar yazıyorsunuz. Size laf anlatılmıyor. İyi günler.

Kronik sorunlu değil diyorum hala inatla "olsun bir sorunu vardır" tarzında saçma sapan yorumlar yazıyorsunuz. Size laf anlatılmıyor. İyi günler.
Tamam şuna inanıyorum ki bu SSD kronik sorunlu değil, fakat sorun yaşayan çok. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. İyi günler.

Ne oldu? Az önce sorunlu diyordunuz. Şimdi "değilse bile" yazıyorsunuz. Bu kadar hızlı dönmeyin. Birincisi bu SSD kronik sorunlu değil. Eğer bir SSD, kronik sorunlu ise alan bütün kullanıcılarda sorun çıkarması gerekir. Demek ki herkeste sorun çıkarmadığına göre bir kronik sorunu yok. Son zamanlarda sorun yaşayan çok olsa bile bu aralar hiç sorun yaşayan çıkmıyor. Bunu biliyorum ki size bu konuyu gönderebiliyorum. Bence siz benim anlattıklarımı iyi bilip sonra ona göre yorum yapın.
Hocam bu mantıkla bakarsak hiçbir disk kronik sorunlu değil.
Çoğunluk sorun yaşadığı için öyle diyor arkadaş.
SU630 kullanıp da memnun olan var, sorun yaşamayan var.
BX500 kullanıp da memnun olan var, sorun yaşamayan var.
SSD Plus kullanıp da memnun olan var, sorun yaşamayan var.
James Donkey kullanıp da memnun olan var, sorun yaşamayan var.
TR200 kullanıp da memnun olan var, sorun yaşamayan var.
Hi-Level kullanıp da memnun olan var, sorun yaşamayan var.
Tamamen şans işi fakat yüzdeler fazla, o yüzden kronik diyorlar.
A400 de bunlardan biri, sağlık sorunu var.
Hız sorunu yaşayan azınlık da var.
Fakat sağlık sorunu hemen hemen herkeste var.
Örnek verecek olursam konu atayım.
Bu da bugün gördüğüm birinin değerleri.
1601136243627.png
Eski yeni fark etmiyor, BX500 gibi gereksiz hızlı sağlığı düşüyor.
Neredeyse %1 sağlık düşüyor 1 TB yazmaya. :D

Geri
Yukarı