GTX 1650S sistem FPS değerleri düşük

Hamza Etli

Centipat
Daha fazla  
Kasım ilk haftası kendim topladıgım kasada ilk aldıgımda CS:GO'da en düşükde 200 üstü alırken şu an 140 150 130 alıyorum. En büyük sorunum en yüksek ayarda da en düşük ayarda da aynı FPS'i alıyorum bir fark olmuyor.

Palit 4 GB GTX 1650.
i3-9100F.
8 GB RAM.
240GB SSD markası dandik biraz.
Corsair Spec Delta RGB 550W kasa.
MSI H310M PRO VDH Plus anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO, Valorant gibi oyunlarda grafik ayarlarını düşürdüğünde FPS yükselmemesi normaldir. Çünkü işlemcin zaten tam olarak besleyemez ekran kartını Low'da. Yüksek grafiklerde oynayınız.

Bende 1660 Super var. Aynı sorunu yaşadım. Ayarları varsayılan çevir. Bant genişliğini yukseltebilirsin. Onun dışında oyunu silip yeniden yükleyebilirsiniz.

Her oyunda aynı mı? CS-GO'da benim bilgisayarımda her maçta konsola "fps_max 0" yazmadan aynı şey oluyor. Fps sınırı açık olabilir.

Her oyunda aynı mı? CS-GO'da benim bilgisayarımda her maçta konsola "fps_max 0" yazmadan aynı şey oluyor. Fps sınırı açık olabilir.
yani 2 oyun oynuyorum zaten 2 sindede aynı şey var
CS:GO, Valorant gibi oyunlarda grafik ayarlarını düşürdüğünde FPS yükselmemesi normaldir. Çünkü işlemcin zaten tam olarak besleyemez ekran kartını Low'da. Yüksek grafiklerde oynayınız.
ama bakın şöyle pc yi aldığım 2. günu oyunları yükledim oyunda valorantta orta ayarda 220 230 fpsleri görüyorum en düşükte 250 240 gibi idi şuan hepsi aynı o zaman neden öyle idi
Güncelleyin düzelir.

Bende de olmuştu oradan biliyorum.
mesela neler ekran kartı driver güncel windows updatede güncel gözüküyor driverboosterda da yok suan birsey
Bende 1660 Super var. Aynı sorunu yaşadım. Ayarları varsayılan çevir. Bant genişliğini yukseltebilirsin. Onun dışında oyunu silip yeniden yükleyebilirsiniz.
varsayılan derken

Geri
Yukarı