GTX 1650S sistemde Valorant'ta FPS düşmeleri

Daha fazla  
i3 10100F, ROG STRIX GTX 1650S, 8 GB RAM sistemim Valorant'ta grafik ayarları fark etmeksizin aynı FPS veriyor. Ve aksiyon anında FPS 150 160'lardan, 100 90 arasına iniyor. Sorun sistemsel midir yoksa RAM kaynaklı mıdır?

Driver'lar güncel olmadığında oyuna almıyor zaten, işletim sistemi sürümünüz güncel değil hatası veriyor ama enter diyerek geçebiliyorsun.

Bende de oluyordu ASUS TUF Laptop'umda, Ahmet isimli bir arkadaşta söyledim şimdi, bende de drop oluyordu 8 GB RAM var diye büyük ihtimal. Ben sildim yükledim çözüldü fakat RAM problemi olabilir. Bir de sorun farklı bir şeydir performans ayarlarını falan düşürmeni önermem zaten oyun içi düşürürsen o sana faydalı olur. Bileşenler gayet yeterli oyunu oynamak için.

Bende de oluyordu ASUS TUF Laptop'umda, Ahmet isimli bir arkadaşta söyledim şimdi, bende de drop oluyordu 8 GB RAM var diye büyük ihtimal. Ben sildim yükledim çözüldü fakat RAM problemi olabilir. Bir de sorun farklı bir şeydir performans ayarlarını falan düşürmeni önermem zaten oyun içi düşürürsen o sana faydalı olur. Bileşenler gayet yeterli oyunu oynamak için.

GT 820M, 4 GB RAM, Core i5 5200U sabit 60FPS oynatıyor orta ayarlarda, sınırı kaldırınca 90-100 arası oynatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı